کد خبر: ۷۷۷۰۳
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه:
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: نیمی از ناوگان اتوبوسرانی اصفهان به دلیل قدیمی بودن فاقد کولر است که به دلیل محدودیت‌های موجود ناچار به استفاده از آنها هستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قدرت افتخاری در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: بیشتر اتوبوس‌‌های شهر مجهز به پرده هستند و دستورالعمل‌هایی برای خنک نگهداشتن آنها وجود دارد.

وی در خصوص گلایه برخی شهروندان و تصور اشتباه آنها مبنی بر روشن‌نکردن کولر اتوبوس توسط رانندگان، تصریح کرد: اینکه عده‌ای از شهروندان بر این باور هستند که رانندگان اتوبوس‌های کولردار نسبت به روشن‌کردن کولر اتوبوس کوتاهی می‌کنند، تصور اشتباهی است چرا که اگر کولر نقص فنی نداشته باشد، راننده ملزم به روشن کردن کولر است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه افزود: در حال حاضر فرایند تعمیر، احیاء و راه اندازی کولر اتوبوس‌ها به تدریج در حال انجام است و احتمال اینکه کولر بخشی از ناوگان هنوز راه‌اندازی نشده باشد، وجود دارد.

وی ادامه داد: شهروندان چنان‌چه گلایه‌ای در خصوص روشن نبودن کولر اتوبوس‌های کولردار دارند، می‌توانند با اعلام شماره چهاررقمی ثبت شده بر روی بدنه اتوبوس به سامانه ۱۳۷ موضوع را اطلاع دهند تا بررسی‌های لازم در ارتباط با اینکه اتوبوس کولر دارد یا خیر و اینکه آیا کولر اتوبوس آماده بهره‌برداری بوده و روشن نشده است، انجام شود.

افتخاری در پایان به واسطه کمبودهای احتمالی در امکانات اتوبوس‌های شهر از شهروندان عذرخواهی و ابراز امیدواری کرد با تلاش اتوبوسرانی اصفهان بهترین سرویس‌دهی به شهروندان صورت گیرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اهمیت و تاثیر حیوانات در زندگی انسان‌ها/ تصاویر

اهمیت و تاثیر حیوانات در زندگی انسان‌ها/ تصاویر

حیات‌وحش، بخشی از سیستم پیچیده بوم‌سازه‌گانی (اکوسیستم‌هایی) است که در افزایش بهره‌وری و پایداری بوم‌سازه‌ها نقش اساسی دارد و انسان برای تأمین آب، غذا، ارزش‌های زیبایی‌شناختی و فعالیت‌های تفریحی خود به آن وابسته است.
تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

مراسم تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز با حضور حجت الاسلام رحیمیان و مروی نمایندگان مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد و پیکر‌های شهیدان با حضور جمع کثیری از مردم از حسینیه عاشقان ثارالله اهواز به سمت چهارراه زند تشییع شد.