کد خبر: ۷۷۷۰۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵
رییس پلیس راهور استان خراسان رضوی مطرح کرد
رییس پلیس راهور استان خراسان رضوی از اعمال قانون تاکسی‌های اینترنتی بدون مجوز از امروز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ هادی حاجی‌زاده با بیان این مطلب، گفت: پلیس در راستای اجرای ماموریت‌های ذاتی و قانونی خود از امروز سه شنبه بیست و دوم خردادماه نسبت به اعمال قانون تاکسی‌های اینترنتی فاقد مجوز اقدام می‌کند.
وی با تاکید بر اینکه ارائه دهندگان خدمات باید برابر ضوابط تعیین شده کارت و مجوز تردد داشته باشد، افزود: مسافرکشی یکی از آیتم‌های مطرح شده در قانون است که مشمول نظارت و اعمال قانون مجریان قانون قرار دارد.
رییس پلیس راهور استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مسوول ساماندهی و نظارت بر شرکت‌های تاکسی اینترنتی سازمان تاکسیرانی است و چنانچه ضوابط رعایت نشود، اعمال قانون از سوی پلیس راهور صورت می‌گیرد.
حاجی‌زاده با بیان اینکه مسافرکشی با خودروی شخصی تخلف است و بدان جریمه تعلق می‌گیرد، گفت: اگر مسافرکشی در چارچوب ضوابط تعیین شده نباشد، پلیس موظف است خاطیان را اعمال قانون کند.
وی با اشاره به اینکه مهلت ارائه شده برای مجوزدار کردن شرکت‌های تاکسی اینترنتی تمام شده، گفت: این شرکت‌ها پیش از این باید نسبت به اخذ مجوزهای قانونی اقدام می‌کردند. البته نگاه پلیس در این زمینه در درجه اول ارشادی است. اما انتظار داریم هر چه سریعتر مجوزهای لازم از سوی این شرکت‌ها اخد شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.