کد خبر: ۷۷۶۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴
نایب‌رئیس شورای شهر:
نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به محدودیت منابع مالی شهرداری گفت: شهرداری در امور خدمات شهری باید به دنبال کاهش هزینه‌ها باشد؛ رویکرد کاهش هزینه خدمات شهری شدنی است و باید در دستور کار باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن بختیاری در پنجاه و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم که به ریاست عبدالله جلالی و با حضور سیدمرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، با اشاره به اهمیت تکمیل پروژه امینی بیات اظهار کرد: اگر بخواهیم پروژه امینی بیات را از منطقه مطالبه کنیم ظرفیت اجرایی و مالی آن وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه چندسالی است که بحث تملکات پروژه دیده شده اما به دلیل محدودیت منابع کار زیادی صورت نگرفته است افزود: امیدواریم شهرداری راسا ورود کرده و با تامین منابع اقدامات اجرایی را انجام دهد.

نایب‌رئیس شورای شهر با اشاره به محدودیت منابع مالی شهرداری اظهار کرد: شهرداری در امور خدمات شهری باید به دنبال کاهش هزینه‌ها باشد؛ رویکرد کاهش هزینه خدمات شهری شدنی است و باید در دستور کار باشد.

محسن محرری دیگر عضو شورای شهر نیز با بیان اینکه در بودجه سال 97 حدود 300 میلیارد تومان به توسعه و تعریض معابر اختصاص یافته است اظهار کرد: عمده این منابع برای 6 پروژه خاص شهر است که از جمله آنها عماریاسر، امینی بیات، جمهوری و ادامه بلوار سمیه است.

وی تصریح کرد: شهرداری نگاه ویژه برای تکمیل پروژه امینی بیات داشته و در این زمینه گام‌های لازم برداشته شده و اقدامات در حال پیگیری است.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شورای شهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

بدون شک تماشاگران فرانسوی خوشحالترین مردم حال حاظر کره زمین به حساب می‌آیند. جام جهانی روسیه تمام شد. اگر از تمامی عکاسان جام جهانی روسیه بپرسید که جذاب‌ترین عکس‌های جام جهانی مربوط به کدام بخش است، قطعا بخش تماشاگران را انتخاب خواهند کرد.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.