کد خبر: ۷۷۶۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴
نایب‌رئیس شورای شهر:
نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به محدودیت منابع مالی شهرداری گفت: شهرداری در امور خدمات شهری باید به دنبال کاهش هزینه‌ها باشد؛ رویکرد کاهش هزینه خدمات شهری شدنی است و باید در دستور کار باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن بختیاری در پنجاه و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم که به ریاست عبدالله جلالی و با حضور سیدمرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، با اشاره به اهمیت تکمیل پروژه امینی بیات اظهار کرد: اگر بخواهیم پروژه امینی بیات را از منطقه مطالبه کنیم ظرفیت اجرایی و مالی آن وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه چندسالی است که بحث تملکات پروژه دیده شده اما به دلیل محدودیت منابع کار زیادی صورت نگرفته است افزود: امیدواریم شهرداری راسا ورود کرده و با تامین منابع اقدامات اجرایی را انجام دهد.

نایب‌رئیس شورای شهر با اشاره به محدودیت منابع مالی شهرداری اظهار کرد: شهرداری در امور خدمات شهری باید به دنبال کاهش هزینه‌ها باشد؛ رویکرد کاهش هزینه خدمات شهری شدنی است و باید در دستور کار باشد.

محسن محرری دیگر عضو شورای شهر نیز با بیان اینکه در بودجه سال 97 حدود 300 میلیارد تومان به توسعه و تعریض معابر اختصاص یافته است اظهار کرد: عمده این منابع برای 6 پروژه خاص شهر است که از جمله آنها عماریاسر، امینی بیات، جمهوری و ادامه بلوار سمیه است.

وی تصریح کرد: شهرداری نگاه ویژه برای تکمیل پروژه امینی بیات داشته و در این زمینه گام‌های لازم برداشته شده و اقدامات در حال پیگیری است.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شورای شهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.