کد خبر: ۷۷۶۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴
نایب‌رئیس شورای شهر:
نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به محدودیت منابع مالی شهرداری گفت: شهرداری در امور خدمات شهری باید به دنبال کاهش هزینه‌ها باشد؛ رویکرد کاهش هزینه خدمات شهری شدنی است و باید در دستور کار باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن بختیاری در پنجاه و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم که به ریاست عبدالله جلالی و با حضور سیدمرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، با اشاره به اهمیت تکمیل پروژه امینی بیات اظهار کرد: اگر بخواهیم پروژه امینی بیات را از منطقه مطالبه کنیم ظرفیت اجرایی و مالی آن وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه چندسالی است که بحث تملکات پروژه دیده شده اما به دلیل محدودیت منابع کار زیادی صورت نگرفته است افزود: امیدواریم شهرداری راسا ورود کرده و با تامین منابع اقدامات اجرایی را انجام دهد.

نایب‌رئیس شورای شهر با اشاره به محدودیت منابع مالی شهرداری اظهار کرد: شهرداری در امور خدمات شهری باید به دنبال کاهش هزینه‌ها باشد؛ رویکرد کاهش هزینه خدمات شهری شدنی است و باید در دستور کار باشد.

محسن محرری دیگر عضو شورای شهر نیز با بیان اینکه در بودجه سال 97 حدود 300 میلیارد تومان به توسعه و تعریض معابر اختصاص یافته است اظهار کرد: عمده این منابع برای 6 پروژه خاص شهر است که از جمله آنها عماریاسر، امینی بیات، جمهوری و ادامه بلوار سمیه است.

وی تصریح کرد: شهرداری نگاه ویژه برای تکمیل پروژه امینی بیات داشته و در این زمینه گام‌های لازم برداشته شده و اقدامات در حال پیگیری است.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شورای شهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.