کد خبر: ۷۷۶۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴
نایب‌رئیس شورای شهر:
نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به محدودیت منابع مالی شهرداری گفت: شهرداری در امور خدمات شهری باید به دنبال کاهش هزینه‌ها باشد؛ رویکرد کاهش هزینه خدمات شهری شدنی است و باید در دستور کار باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن بختیاری در پنجاه و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم که به ریاست عبدالله جلالی و با حضور سیدمرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، با اشاره به اهمیت تکمیل پروژه امینی بیات اظهار کرد: اگر بخواهیم پروژه امینی بیات را از منطقه مطالبه کنیم ظرفیت اجرایی و مالی آن وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه چندسالی است که بحث تملکات پروژه دیده شده اما به دلیل محدودیت منابع کار زیادی صورت نگرفته است افزود: امیدواریم شهرداری راسا ورود کرده و با تامین منابع اقدامات اجرایی را انجام دهد.

نایب‌رئیس شورای شهر با اشاره به محدودیت منابع مالی شهرداری اظهار کرد: شهرداری در امور خدمات شهری باید به دنبال کاهش هزینه‌ها باشد؛ رویکرد کاهش هزینه خدمات شهری شدنی است و باید در دستور کار باشد.

محسن محرری دیگر عضو شورای شهر نیز با بیان اینکه در بودجه سال 97 حدود 300 میلیارد تومان به توسعه و تعریض معابر اختصاص یافته است اظهار کرد: عمده این منابع برای 6 پروژه خاص شهر است که از جمله آنها عماریاسر، امینی بیات، جمهوری و ادامه بلوار سمیه است.

وی تصریح کرد: شهرداری نگاه ویژه برای تکمیل پروژه امینی بیات داشته و در این زمینه گام‌های لازم برداشته شده و اقدامات در حال پیگیری است.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شورای شهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

از آسیب‌های افزایش سن ازدواج می‌توان به افزایش ارتباط آزاد با جنس مخالف و دوستی‌های خارج از عرف و چارچوب‌های فرهنگی اشاره کرد.
آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: تمامی رانندگان تاکسی باید تا آخر آذر سال جاری پروانه هوشمند تاکسی دریافت کنند.