کد خبر: ۷۷۶۹۳
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۴
عضو شورای شهر قم:
عضو شورای شهر قم با تاکید بر اینکه ما به دنبال این هستیم که اعتقاد به اولویت‌های مناطق و پروژه‌های شهری شکل گیرد گفت: زمانی که بودجه‌ای به پروژه‌ای اختصاص می‌یابد انتظار داریم با اولویت‌هایی که مشخص شده تخصیص منابع مالی نیز به همان شکل صورت گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، زین‌العابدین قراچورلو در پنجاه و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم که به ریاست عبدالله جلالی و با حضور سیدمرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، با بیان اینکه قضاوت‌های اعضای شورا در خصوص فعالیت‌های شهرداری علت دارد اظهار کرد: شهر طرح جامع ترافیکی و عمرانی دارد و زمانی که اولویتی برای پروژه‌ای مطرح می‌شود انتظار داریم براساس آن عمل شود.

وی اضافه کرد: پروژه‌ای که 100 میلیون پول به آن اختصاص یافته و 50 میلیارد تومان نیاز دارد باید با پروژه‌ای که 10 میلیارد نیاز داشته و 10 میلیارد اختصاص می‌یابد و در اولویت نیست یک تصور ذهنی برای اعضای شورا ایجاد می‌کند.

عضو شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر اینکه ما به دنبال این هستیم که اعتقاد به اولویت‌های مناطق و پروژه‌های شهری شکل گیرد افزود: زمانی که بودجه‌ای به پروژه‌ای اختصاص می‌یابد انتظار داریم با اولویت‌هایی که مشخص شده تخصیص منابع مالی نیز به همان شکل صورت گیرد.

وی اظهار کرد: بعضی مواقع مشاهده می‌کنیم بر خلاف آنچه که تصمیم مشترک شورا و شهرداری بوده در تخصیص منابع عمل می‌شود و این یک شائبه بین اعضای شورا ایجاد می‌کند که اعتقاد به اولویت‌بندی‌ها وجود ندارد.


برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شورای شهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.