کد خبر: ۷۷۶۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۰
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان خبر داد
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: 2 هزار و ۶۲۹ حامی نیکوکار حمایت از یک‌هزار و ۴۳۸ یتیم را از ابتدای ماه مبارک رمضان را بر عهده گرفته‌اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جمشید محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در همدان ضمن ارائه گزارشی از اجرای طرح اکرام ایتام در ماه رمضان اظهار کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان سال جاری 2 هزار و 629 حامی نیکوکار برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین جذب‌ شده است.

وی با بیان اینکه یک‌هزار و 232 نفر زیر پوشش طرح محسنین کمیته امداد هستند، افزود: حامیان از یک‌هزار و 438 یتیم نیز حمایت می‌کنند.

محمدی با اشاره به اینکه از ابتدای ماه رمضان امسال حامیان همدانی 900 میلیون تومان به‌ حساب فرزندان معنوی خود واریز کرده‌اند، گفت: میانگین واریزی هر حامی به‌ حساب ایتام ماهیانه 50 هزار تومان است.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته حامیان 15 میلیارد و 857 میلیون تومان به‌حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز کرده‌اند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه تمام ایتام و فرزندان محسنین زیرپوشش کمیته امداد دارای یک و یا چند حامی هستند، ادامه داد: 17 هزار و 502 نفر حامی از 3 هزار و 913 یتیم و 6 هزار و 40 نفر حامی نیز از 3 هزار و 374 فرزند محسنین حمایت می‌کنند.

وی با بیان اینکه حامیان علاوه بر پرداخت سرانه ماهانه، تلاش می‌کنند مشکلات معیشتی فرزندان معنوی خود را نیز حل کنند، بیان کرد: امیدواریم با حمایت‌های همه‌جانبه حامیان و خیران بتوانیم گام‌های مؤثرتری را برای رفع تمام مشکلات ایتام و فرزندان محسنین زیرپوشش کمیته امداد استان برداریم.

محمدی یادآور شد: خیران می‌توانند با دریافت شناسه اختصاصی ایتام و فرزندان محسنین از کمیته امداد استان همدان، کمک‌های خود را به‌حساب 4727374745 و شماره کارت 61043337973982109 بانک ملت واریز کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سیل در روستای صراخیه شهرستان شادگان/ تصاویر

سیل در روستای صراخیه شهرستان شادگان/ تصاویر

روستای صراخیه در استان خوزستان و در شهرستان شادگان، در بخش خنافره و در دهستان ناصری، و در دل تالاب بین المللی شادگان است که همچنان در گیر سیلاب می باشد و مردم این روستا همچنان روز های سختی را سپری می کنند.
قیمت کالاهای اساسی به وقت سفره افطار رمضان 98

قیمت کالاهای اساسی به وقت سفره افطار رمضان 98

با وجود شروع ماه رمضان قیمت کالاهای اساسی و مایحتاج مردم همچنان در سطح بالایی از قیمت ها قرار دارد و درحالی مردم پای سفره ماه رمضان خواهند نشست که تجربه های نوینی در قیمت گوشت ، مرغ ، خرما ، تن ماهی و ماکارانی از سرخواهند گذراند.