کد خبر: ۷۷۶۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۰
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان خبر داد
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: 2 هزار و ۶۲۹ حامی نیکوکار حمایت از یک‌هزار و ۴۳۸ یتیم را از ابتدای ماه مبارک رمضان را بر عهده گرفته‌اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جمشید محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در همدان ضمن ارائه گزارشی از اجرای طرح اکرام ایتام در ماه رمضان اظهار کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان سال جاری 2 هزار و 629 حامی نیکوکار برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین جذب‌ شده است.

وی با بیان اینکه یک‌هزار و 232 نفر زیر پوشش طرح محسنین کمیته امداد هستند، افزود: حامیان از یک‌هزار و 438 یتیم نیز حمایت می‌کنند.

محمدی با اشاره به اینکه از ابتدای ماه رمضان امسال حامیان همدانی 900 میلیون تومان به‌ حساب فرزندان معنوی خود واریز کرده‌اند، گفت: میانگین واریزی هر حامی به‌ حساب ایتام ماهیانه 50 هزار تومان است.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته حامیان 15 میلیارد و 857 میلیون تومان به‌حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز کرده‌اند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه تمام ایتام و فرزندان محسنین زیرپوشش کمیته امداد دارای یک و یا چند حامی هستند، ادامه داد: 17 هزار و 502 نفر حامی از 3 هزار و 913 یتیم و 6 هزار و 40 نفر حامی نیز از 3 هزار و 374 فرزند محسنین حمایت می‌کنند.

وی با بیان اینکه حامیان علاوه بر پرداخت سرانه ماهانه، تلاش می‌کنند مشکلات معیشتی فرزندان معنوی خود را نیز حل کنند، بیان کرد: امیدواریم با حمایت‌های همه‌جانبه حامیان و خیران بتوانیم گام‌های مؤثرتری را برای رفع تمام مشکلات ایتام و فرزندان محسنین زیرپوشش کمیته امداد استان برداریم.

محمدی یادآور شد: خیران می‌توانند با دریافت شناسه اختصاصی ایتام و فرزندان محسنین از کمیته امداد استان همدان، کمک‌های خود را به‌حساب 4727374745 و شماره کارت 61043337973982109 بانک ملت واریز کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اهمیت و تاثیر حیوانات در زندگی انسان‌ها/ تصاویر

اهمیت و تاثیر حیوانات در زندگی انسان‌ها/ تصاویر

حیات‌وحش، بخشی از سیستم پیچیده بوم‌سازه‌گانی (اکوسیستم‌هایی) است که در افزایش بهره‌وری و پایداری بوم‌سازه‌ها نقش اساسی دارد و انسان برای تأمین آب، غذا، ارزش‌های زیبایی‌شناختی و فعالیت‌های تفریحی خود به آن وابسته است.
تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

مراسم تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز با حضور حجت الاسلام رحیمیان و مروی نمایندگان مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد و پیکر‌های شهیدان با حضور جمع کثیری از مردم از حسینیه عاشقان ثارالله اهواز به سمت چهارراه زند تشییع شد.