کد خبر: ۷۷۶۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۰
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان خبر داد
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: 2 هزار و ۶۲۹ حامی نیکوکار حمایت از یک‌هزار و ۴۳۸ یتیم را از ابتدای ماه مبارک رمضان را بر عهده گرفته‌اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جمشید محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در همدان ضمن ارائه گزارشی از اجرای طرح اکرام ایتام در ماه رمضان اظهار کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان سال جاری 2 هزار و 629 حامی نیکوکار برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین جذب‌ شده است.

وی با بیان اینکه یک‌هزار و 232 نفر زیر پوشش طرح محسنین کمیته امداد هستند، افزود: حامیان از یک‌هزار و 438 یتیم نیز حمایت می‌کنند.

محمدی با اشاره به اینکه از ابتدای ماه رمضان امسال حامیان همدانی 900 میلیون تومان به‌ حساب فرزندان معنوی خود واریز کرده‌اند، گفت: میانگین واریزی هر حامی به‌ حساب ایتام ماهیانه 50 هزار تومان است.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته حامیان 15 میلیارد و 857 میلیون تومان به‌حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز کرده‌اند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه تمام ایتام و فرزندان محسنین زیرپوشش کمیته امداد دارای یک و یا چند حامی هستند، ادامه داد: 17 هزار و 502 نفر حامی از 3 هزار و 913 یتیم و 6 هزار و 40 نفر حامی نیز از 3 هزار و 374 فرزند محسنین حمایت می‌کنند.

وی با بیان اینکه حامیان علاوه بر پرداخت سرانه ماهانه، تلاش می‌کنند مشکلات معیشتی فرزندان معنوی خود را نیز حل کنند، بیان کرد: امیدواریم با حمایت‌های همه‌جانبه حامیان و خیران بتوانیم گام‌های مؤثرتری را برای رفع تمام مشکلات ایتام و فرزندان محسنین زیرپوشش کمیته امداد استان برداریم.

محمدی یادآور شد: خیران می‌توانند با دریافت شناسه اختصاصی ایتام و فرزندان محسنین از کمیته امداد استان همدان، کمک‌های خود را به‌حساب 4727374745 و شماره کارت 61043337973982109 بانک ملت واریز کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.