کد خبر: ۷۷۶۷۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
مدیرعامل شرکت گاز اردبیل:
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: با راه‌اندازی سامانه مانیتورینگ ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز از راه دور، علاوه بر افزایش دقت و نظارت در اندازه‌گیری گاز طبیعی، مدیریتی دقیق‌تر بر نحوه توزیع و مصرف گاز طبیعی خواهیم داشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فیروز خدائی در مراسم طراحی و اجرای پروژه سامانه مانیتورینگ در 115 ایستگاه تقلیل فشار گاز اردبیل اظهار کرد: اجرای عدالت و ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین گاز طبیعی از افتخارات و مهم‌ترین وظایف شرکت گاز استان اردبیل است.

وی ادامه داد: به برکت جمهوری اسلامی ایران و همت و تلاش شبانه‌روزی مهندسان ایرانی و کارکنان خدوم شرکت گاز استان اردبیل، با راه اندازی سامانه مانیتورینگ ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز از راه دور، علاوه بر افزایش دقت و نظارت در اندازه‌گیری گاز طبیعی، مدیریتی دقیق‌تر بر نحوه توزیع و مصرف گاز طبیعی خواهیم داشت .

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل با اعلام اینکه در این پروژه، داده‌های مهمّ ایستگاه‌ها به وسیله بستری مناسب به مرکز کنترل واقع در شرکت گاز استان اردبیل ارسال می‌شوند، افزود : این سامانه که منطبق با آخرین دستورالعمل شرکت ملّی گاز ایران و کاملاً منطبق بر خصوصیّات ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز طرّاحی و اجرا شده است، موجب ارتقای توان مدیریتی و اجرایی شرکت گاز استان خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این طرح در راستای رسیدن به هدف اندازه‌گیری صحیح گاز طبیعی و همچنین به‌روزرسانی زیر ساخت‌های شبکه گازرسانی ، این پروژه با همّت مهندسان ایرانی در ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز طبیعی (CGS) و ایستگاه های TBS راه اندازی شده است، گفت: با کمک این سامانه داده‌های 37 ایستگاه تقلیل فشار و 78 ایستگاه ( CNG و صنایع ) به ساختمان مرکزی شرکت گاز استان اردبیل منتقل شده و از طریق سرور      (server  ) در اختیار واحدهای مختلف از جمله ؛ واحدهای اندازه‌گیری ، بهره برداری ، مهندسی ، امداد و مدیریّت عامل قرار می­گیرد .

گفتنی است این سامانه بالغ بر  36 پارامتر از نقاط مختلف در هر یک از ایستگاه‌های ( CGS ) ، مجموعا ً 3 هزار و 360  پارامتر از مجموع 115 ایستگاه جمع آوری کرده و پس از پردازش و ارسال ، در مرکز کنترل و در معرض دید کاربران قرار می‌دهد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.