کد خبر: ۷۷۶۷۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
مدیرعامل شرکت گاز اردبیل:
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: با راه‌اندازی سامانه مانیتورینگ ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز از راه دور، علاوه بر افزایش دقت و نظارت در اندازه‌گیری گاز طبیعی، مدیریتی دقیق‌تر بر نحوه توزیع و مصرف گاز طبیعی خواهیم داشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فیروز خدائی در مراسم طراحی و اجرای پروژه سامانه مانیتورینگ در 115 ایستگاه تقلیل فشار گاز اردبیل اظهار کرد: اجرای عدالت و ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین گاز طبیعی از افتخارات و مهم‌ترین وظایف شرکت گاز استان اردبیل است.

وی ادامه داد: به برکت جمهوری اسلامی ایران و همت و تلاش شبانه‌روزی مهندسان ایرانی و کارکنان خدوم شرکت گاز استان اردبیل، با راه اندازی سامانه مانیتورینگ ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز از راه دور، علاوه بر افزایش دقت و نظارت در اندازه‌گیری گاز طبیعی، مدیریتی دقیق‌تر بر نحوه توزیع و مصرف گاز طبیعی خواهیم داشت .

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل با اعلام اینکه در این پروژه، داده‌های مهمّ ایستگاه‌ها به وسیله بستری مناسب به مرکز کنترل واقع در شرکت گاز استان اردبیل ارسال می‌شوند، افزود : این سامانه که منطبق با آخرین دستورالعمل شرکت ملّی گاز ایران و کاملاً منطبق بر خصوصیّات ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز طرّاحی و اجرا شده است، موجب ارتقای توان مدیریتی و اجرایی شرکت گاز استان خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این طرح در راستای رسیدن به هدف اندازه‌گیری صحیح گاز طبیعی و همچنین به‌روزرسانی زیر ساخت‌های شبکه گازرسانی ، این پروژه با همّت مهندسان ایرانی در ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز طبیعی (CGS) و ایستگاه های TBS راه اندازی شده است، گفت: با کمک این سامانه داده‌های 37 ایستگاه تقلیل فشار و 78 ایستگاه ( CNG و صنایع ) به ساختمان مرکزی شرکت گاز استان اردبیل منتقل شده و از طریق سرور      (server  ) در اختیار واحدهای مختلف از جمله ؛ واحدهای اندازه‌گیری ، بهره برداری ، مهندسی ، امداد و مدیریّت عامل قرار می­گیرد .

گفتنی است این سامانه بالغ بر  36 پارامتر از نقاط مختلف در هر یک از ایستگاه‌های ( CGS ) ، مجموعا ً 3 هزار و 360  پارامتر از مجموع 115 ایستگاه جمع آوری کرده و پس از پردازش و ارسال ، در مرکز کنترل و در معرض دید کاربران قرار می‌دهد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اهمیت و تاثیر حیوانات در زندگی انسان‌ها/ تصاویر

اهمیت و تاثیر حیوانات در زندگی انسان‌ها/ تصاویر

حیات‌وحش، بخشی از سیستم پیچیده بوم‌سازه‌گانی (اکوسیستم‌هایی) است که در افزایش بهره‌وری و پایداری بوم‌سازه‌ها نقش اساسی دارد و انسان برای تأمین آب، غذا، ارزش‌های زیبایی‌شناختی و فعالیت‌های تفریحی خود به آن وابسته است.
تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

مراسم تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز با حضور حجت الاسلام رحیمیان و مروی نمایندگان مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد و پیکر‌های شهیدان با حضور جمع کثیری از مردم از حسینیه عاشقان ثارالله اهواز به سمت چهارراه زند تشییع شد.