کد خبر: ۷۷۶۶۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۲
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین اعلام کرد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: اخداث تصفیه خانه فاضلاب شهر آبگرم با اعتبار اولیه ۳۵ میلیارد ریال آغاز می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، داراب بیرنوندی در دیدار با علی اکبر سلیمانی فرماندار شهرستان آوج با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سال گذشته بخش آب و فاضلاب شهرهای آوج و آبگرم اظهار کرد: با اعتبارات تخصیصی، دو موضوع اصلاح قسمتی از شبکه آب و تکمیل مخزن آب شرب آبگرم مورد توجه قرار گرفت.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: علاوه بر برنامه های پیش بینی شده شرکت، در صورت تامین به موقع اعتبارات، اصلاح ۵ کیلومتر شبکه توزیع آب شرب آوج، احداث ساختمان تله متری «کنترل از راه دور تاسیسات» و پیگیری تامین آب مطمئن برای شهر آوج از جمله این اقدامات خواهد بود.

علی اکبرسلیمانی فرماندارشهرستان آوج در این نشست صمیمی اظهار داشت: آب عنصری حیاتی ونجات بخش در زندگی مردم است وبرای حفظ آن باید عزم وهمت جدی ومضاعف از سوی همه مردم ونهادها صورت گیرد.

وی افزود: مصرف بهینه و مؤثرآب نیاز به فرهنگ سازی همه جانبه دارد و نقطه اتکا و قابل تحقق دراقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر معظم انقلاب صرفه جویی در مصرف آب است.

سلیمانی یادآورشد: کمبود آب درکشورباید با صرفه جویی مصرف درسطوح مختلف جامعه مدیریت شود وهمه مسئولین وآحادمردم خود را در قبال آن مسئول ومکلف بدانند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مزارع مروارید در ژاپن/ تصاویر

مزارع مروارید در ژاپن/ تصاویر

از ۱۰۰ هزار صدفی که سالانه کشت داده می‌شوند، نیمی از آن‌ها بلافاصله بعد از عملیات می‌میرند. بسیاری از آن‌ها یا هیچ چیزی تولید نمی‌کنند یا مروارید‌های بدشکل تولید می‌کنند. فقط ۵ درصد از این صدف‌ها مرواریدی را تولید می‌کنند که از هر لحاظ با کیفیت است.
محفل انس با قرآن کریم در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی/ تصاویر

محفل انس با قرآن کریم در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی/ تصاویر

در آستانه ماه مبارک رمضان، حسینیه امام خمینی(ره) معطر به عطر دل‌انگیز کلام وحی شد و قاریان، مناجات‌خوانان و مدیحه‌سرایان قرآنی به مدت سه ساعت در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی محفل انس با قرآن کریم برپا کردند.