کد خبر: ۷۷۶۵۸
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
معاون عمرانی استاندار قزوین تاکید کرد
معاون عمرانی استاندار گفت: در طراحی المان‌های شهری لازم است از سازه‌های سبک استفاده شود.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی فرخزاد با تاکید بر اینکه، دستگاه‌ها باید هر کدام به طور مستقل، مسؤولیت‌های محول شده را به انجام برسانند، اظهار داشت: برای ساخت المان‌های شهری مربوط به یادواره شهدا، نخست باید مکان‌یابی صورت گیرد تا با توجه به مکان مطروحه و مقتضیات هر شهرستان المان مناسب با فضا  طراحی شود.

وی افزود: شهرداری‌ها در نهایت تا ده روز دیگر باید مکان‌های  پیشنهادی خود را اعلام کنند و در اسرع وقت طرح‌ها؛ از طریق فراخوان و یا سفارش جمع‌آوری شده و  تا پایان تا تیر ماه طرح‌های نهایی انتخاب و وارد مرحله اجرایی شوند.

معاون عمرانی استاندار قزوین تاکید کرد: در طراحی المان‌ها از سازه‌های سبک استفاده شود که ضمن کم هزینه بودن با سرعت بیشتری هم ساخته شوند.

فرخزاد در خصوص مکان برگزاری یادواره سه هزار شهید استان گفت: با توجه به ظرفیت استقرار، مکان پروژه در اسرع وقت، تثبیت شده و با امکانات صوتی و تصویری تجهیز شود.

وی ادامه داد: در خصوص تامین سرویس‌های بهداشتی هم با نظر به اینکه احداث چشمه‌های جدید سرویس بهداشتی هم زمانبر است و هم هزینه زیادی را در برمی‌گیرد، می توان از سرویس‌های بهداشتی سیار استفاده کرد.

فرخزاد تصریح کرد: فضاسازی برای برگزاری کنگره باید از هم اکنون آغاز شود و می‌توان با چاپ پوستر و توزیع ان میان خودروهای عمومی در این خصوص اقدام کرد. همچنین می‌توان از ظرفیت ادارات و ارگان‌های بین راهی همچون اورژانس و هلال احمر برای نصب بنر مربوط به کنگره استفاده کرد.

 وی افزود: برای برگزاری هرچه بهتر این پروژه نباید از ظرفیت انجمن‌ها و سازمان مردم نهاد غافل شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.