کد خبر: ۷۷۶۴۲
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
رئیس ستاد دیه استان ایلام:
رئیس ستاد دیه استان ایلام گفت: ۷۹۰ زندانی جرائم غیر عمد طی ۵ سال گذشته در ایلام آزاد شده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی حسنوند در آیین جشن گلریزان دهلران با اشاره به آزادی ۷۹۰ نفر زندانی جرائم غیر عمد در پنج سال گذشته، گفت: برای آزادی این افراد ۳۳۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال نیاز بود که از این میزان ۱۷۲ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال از شکات رضایت اخذ شد.

وی تاکید کرد: ۱۵۷ میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال نیز به صورت وام یا بلاعوض توسط ستاد دیه استان پرداخت شده است.

حسنوند از آزادی ۱۰۰ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد در سال ۹۶ خبر داد و گفت: هم اکنون ۱۳۷ زندانی دیگر در این شرایط قرار داشته و منتظر کمک خیرین هستند.

وی افزود: آزادی این افراد نیازمند۱۲۰ میلیارد ریال است که امیدواریم امسال بتوانیم بخشی از این افراد را با کمک های مردمی و ستاد دیه به دامن خانواده باز گردانیم.

 رئیس ستاد دیه استان ایلام تاکید کرد: این افراد محکوم به پرداخت مواردی چون دیه حوادث رانندگی، پرداخت مهریه، نفقه و بدهی مالی هستند.

 حسنوند یادآور شد: خیران در آیین جشن نسیم مهر ۲۰۰ میلیون ریال و در جشن گلریزان یک میلیارد و ۹۸۰ میلیون ریال کمک کردند.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، ستاد دیه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست گفت: موضوع طرح ترافیک و زوج و فرد مواردی است که بر اساس قانون باید شورای عالی ترافیک تهران تصمیم‌گیری کند.
فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهشهای سازمان آموزش و پرورش فنی و حرفه ای کشور گفت: واگذاری آموزش به بخش دولتی درحالی که در کشورهای توسعه یافته تا 96 درصد دنبال شده است و کشورهایی نظیر آمریکا و فرانسه کمتر از 5 درصد تولی گری آموزش را به بخش دولتی سپرده اند، نظام آموزشی ایران با بهره وری حداقلی در اختیار دولتی هاست.