کد خبر: ۷۷۶۴۲
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
رئیس ستاد دیه استان ایلام:
رئیس ستاد دیه استان ایلام گفت: ۷۹۰ زندانی جرائم غیر عمد طی ۵ سال گذشته در ایلام آزاد شده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی حسنوند در آیین جشن گلریزان دهلران با اشاره به آزادی ۷۹۰ نفر زندانی جرائم غیر عمد در پنج سال گذشته، گفت: برای آزادی این افراد ۳۳۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال نیاز بود که از این میزان ۱۷۲ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال از شکات رضایت اخذ شد.

وی تاکید کرد: ۱۵۷ میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال نیز به صورت وام یا بلاعوض توسط ستاد دیه استان پرداخت شده است.

حسنوند از آزادی ۱۰۰ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد در سال ۹۶ خبر داد و گفت: هم اکنون ۱۳۷ زندانی دیگر در این شرایط قرار داشته و منتظر کمک خیرین هستند.

وی افزود: آزادی این افراد نیازمند۱۲۰ میلیارد ریال است که امیدواریم امسال بتوانیم بخشی از این افراد را با کمک های مردمی و ستاد دیه به دامن خانواده باز گردانیم.

 رئیس ستاد دیه استان ایلام تاکید کرد: این افراد محکوم به پرداخت مواردی چون دیه حوادث رانندگی، پرداخت مهریه، نفقه و بدهی مالی هستند.

 حسنوند یادآور شد: خیران در آیین جشن نسیم مهر ۲۰۰ میلیون ریال و در جشن گلریزان یک میلیارد و ۹۸۰ میلیون ریال کمک کردند.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، ستاد دیه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.