کد خبر: ۷۷۶۴۲
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
رئیس ستاد دیه استان ایلام:
رئیس ستاد دیه استان ایلام گفت: ۷۹۰ زندانی جرائم غیر عمد طی ۵ سال گذشته در ایلام آزاد شده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی حسنوند در آیین جشن گلریزان دهلران با اشاره به آزادی ۷۹۰ نفر زندانی جرائم غیر عمد در پنج سال گذشته، گفت: برای آزادی این افراد ۳۳۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال نیاز بود که از این میزان ۱۷۲ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال از شکات رضایت اخذ شد.

وی تاکید کرد: ۱۵۷ میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال نیز به صورت وام یا بلاعوض توسط ستاد دیه استان پرداخت شده است.

حسنوند از آزادی ۱۰۰ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد در سال ۹۶ خبر داد و گفت: هم اکنون ۱۳۷ زندانی دیگر در این شرایط قرار داشته و منتظر کمک خیرین هستند.

وی افزود: آزادی این افراد نیازمند۱۲۰ میلیارد ریال است که امیدواریم امسال بتوانیم بخشی از این افراد را با کمک های مردمی و ستاد دیه به دامن خانواده باز گردانیم.

 رئیس ستاد دیه استان ایلام تاکید کرد: این افراد محکوم به پرداخت مواردی چون دیه حوادث رانندگی، پرداخت مهریه، نفقه و بدهی مالی هستند.

 حسنوند یادآور شد: خیران در آیین جشن نسیم مهر ۲۰۰ میلیون ریال و در جشن گلریزان یک میلیارد و ۹۸۰ میلیون ریال کمک کردند.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، ستاد دیه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه خصولتی‌ها بازار مسکن را داغ کردند/ طغیان بازار اجاره در پیش است

چگونه خصولتی‌ها بازار مسکن را داغ کردند/ طغیان بازار اجاره در پیش است

یک کارشناس بازار گفت: عرضه مسکن در اختیار شرکتهای دولتی یا شبه دولتی است که در ایران بر امواج سیاسی و اقتصادی موج سواری می‌کنند و مادامیکه قیمت مصالح ساختمانی روند افزایشی دارد رشد قیمت مسکن و طغیان بازار اجاره انکار ناپذیر است.
ارجاع یا اصلاح؛ مصوبه جایگزین برج باغ‌ها بر سر دو راهی!

ارجاع یا اصلاح؛ مصوبه جایگزین برج باغ‌ها بر سر دو راهی!

سخنگوی شورای شهر گفت: پیشنهاد جایگزین شهرداری تهران برای برج باغ‌ها با وجود اعمال قوانین سختگیرانه در ساخت و ساز نتوانست صیانت و نگهداری از باغها را مورد توجه قرار دهد لذا یا به شهرداری ارجاع شده و یا چکش کاری تخصصی آن با مهندسان مشاور در شورا صورت می‌گیرد.