کد خبر: ۷۷۶۳۵
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان خبر داد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از کشف بیش از ۳۷ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری یک قاچاقچی سابقه دار در یک عملیات مشترک پلیسی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ سعید بابایی از کشف بیش از ۳۷ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری یک قاچاقچی سابقه دار در یک عملیات مشترک پلیسی خبر داد و اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از فعالیت یک نفر در امر تهیه و توزیع مواد مخدر مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد این فرد به صورت عمده در تهیه و قاچاق مواد مخدر فعالیت دارد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان افزود : ماموران در ادامه تحقیقات خود دریافتند این متهم قصد دارند مقدار قابل توجهی مواد مخدر را از استان های جنوبی به وسیله یک دستگاه خودرو به استان های غربی کشور منتقل و توزیع کنند.

بابایی به همکاری و تعامل مشترک ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان های زنجان و همدان در این عملیات اشاره و تصریح کرد: در این عملیات ۳۷ کیلو ۵۵۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در داخل پراید جاسازی شده بود کشف یک متهم نیز در این زمینه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

از آسیب‌های افزایش سن ازدواج می‌توان به افزایش ارتباط آزاد با جنس مخالف و دوستی‌های خارج از عرف و چارچوب‌های فرهنگی اشاره کرد.
آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: تمامی رانندگان تاکسی باید تا آخر آذر سال جاری پروانه هوشمند تاکسی دریافت کنند.