کد خبر: ۷۷۶۳۵
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان خبر داد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از کشف بیش از ۳۷ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری یک قاچاقچی سابقه دار در یک عملیات مشترک پلیسی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ سعید بابایی از کشف بیش از ۳۷ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری یک قاچاقچی سابقه دار در یک عملیات مشترک پلیسی خبر داد و اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از فعالیت یک نفر در امر تهیه و توزیع مواد مخدر مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد این فرد به صورت عمده در تهیه و قاچاق مواد مخدر فعالیت دارد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان افزود : ماموران در ادامه تحقیقات خود دریافتند این متهم قصد دارند مقدار قابل توجهی مواد مخدر را از استان های جنوبی به وسیله یک دستگاه خودرو به استان های غربی کشور منتقل و توزیع کنند.

بابایی به همکاری و تعامل مشترک ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان های زنجان و همدان در این عملیات اشاره و تصریح کرد: در این عملیات ۳۷ کیلو ۵۵۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در داخل پراید جاسازی شده بود کشف یک متهم نیز در این زمینه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

بدون شک تماشاگران فرانسوی خوشحالترین مردم حال حاظر کره زمین به حساب می‌آیند. جام جهانی روسیه تمام شد. اگر از تمامی عکاسان جام جهانی روسیه بپرسید که جذاب‌ترین عکس‌های جام جهانی مربوط به کدام بخش است، قطعا بخش تماشاگران را انتخاب خواهند کرد.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.