کد خبر: ۷۷۵۹۶
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
مدیرکل منابع طبیعی مازندران - نوشهر:
مدیرکل منابع طبیعی مازندران - نوشهر خواستار تمرکز امکانات و تجهیزات منابع طبیعی در بخش حفاظت شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید وجیه‌الله موسوی در جلسه با رؤسای ادارات منابع طبیعی شهرستانی و رؤسای واحدهای منابع طبیعی افزود: برای جبران ضعف در امکانات و تجهیزات، باید همدیگر را پوشش دهیم و امکانات را در اختیار یکدیگر بگذاریم و فعالیت‌هایی همچون محصورسازی و گشت و مراقبت در جنگل باید تقویت شود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر بیان کرد: رؤسای ادارات منابع طبیعی شهرستانی باید درباره گزارش‌های ارسالی کارشناسان اظهارنظر کنند و بنده همهٔ گزارش‌ها را با دقت می‌خوانم. 

وی خطاب به مسئولان منابع طبیعی غرب مازندران اظهار داشت: در کارها تبعیض قائل نشوید و خود را به‌جای ارباب‌رجوع بگذارید و در رفتار خود دقت کنید زیرا سلامت و صداقت کاری شما برای من خیلی مهم است و بنده هیچ‌وقت در اجرای قانون، در برابر نظر کارشناسان مقاومت نکرده‌ام. 

موسوی حل مشکلات مردم را وظیفه‌ای مهم دانست و تصریح کرد: ناخشنودی مردم از عملکرد هر یک از کارکنان، موجب ناراحتی بنده می‌شود زیرابه منابع طبیعی عرق‌دارم و در شهرستان‌ها نباید هیچ کاری بدون اطلاع رؤسای ادارات منابع طبیعی انجام شود و لازم است همگان، قوانین و شرح خدمات را به‌خوبی بشناسند.

موسوی بیان کرد: در بخش ممیزی و نقشه‌برداری باید دقت زیادی شود و در بخش صدور احکام قضایی، دفاع قوی ما احتمال حفظ عرصه‌ها را بسیار بیشتر می‌کند و باید قوی دفاع کنیم. 

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران ـ نوشهر در این جلسه گفت: رؤسای واحدهای منابع طبیعی و نیروهای حفاظتی باید منطقهٔ خود را به‌خوبی بشناسند. 

سرهنگ مهدی عسکری تأکید کرد: جامع‌محوری که در بخش‌های دیگر مدیریتی مطرح می‌شود، در منابع طبیعی نیز کاربرد دارد و باید مشارکت و اعتماد مردم را جلب کنیم و گشت‌هایمان هدفمند و با برنامه باشد.

معاون امور جنگل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران ـ نوشهر نیز گفت: باید از کارایی نیروها و امکانات موجود برای حفظ منابع طبیعی استفاده کرد.

رحمت علیزاده جیرکل اظهار داشت: باید قوانین استخدامی و قوانین منابع طبیعی را خوب بدانیم و هنوز برخی نمی‌دانند که مدیریت ساحل و رودخانه با کیست و یا اینکه حریم‌ها را نمی‌شود واگذار کرد.

معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران ـ نوشهر اظهار داشت: در بخش آزادسازی ساحل و اجرای حدنگاری، عملکردمان در کشور شاخص بود.

عبدالرضا سنگاری افزود: در استعدادیابی و کسب درآمد نیز مقام اول کشوری را به دست آوردیم و تلاش می‌کنیم این روند ادامه یابد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اتخاذ تمهیدات ترافیکی برای برگزاری راهپیمایی روز قدس

اتخاذ تمهیدات ترافیکی برای برگزاری راهپیمایی روز قدس

تمهیدات ترافیکی برای برگزاری هرچه بهتر راهپیمایی روز قدس از سوی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تشریح شد.
خبر خوش برای خبرنگاران بدون طرح ترافیک

خبر خوش برای خبرنگاران بدون طرح ترافیک

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: بزودی سامانه‌ای برای ثبت نام ثبت نام از خبرنگاران برای دریافت کارت بلیت مترو اعلام خواهد شد.