کد خبر: ۷۷۵۹۶
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
مدیرکل منابع طبیعی مازندران - نوشهر:
مدیرکل منابع طبیعی مازندران - نوشهر خواستار تمرکز امکانات و تجهیزات منابع طبیعی در بخش حفاظت شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید وجیه‌الله موسوی در جلسه با رؤسای ادارات منابع طبیعی شهرستانی و رؤسای واحدهای منابع طبیعی افزود: برای جبران ضعف در امکانات و تجهیزات، باید همدیگر را پوشش دهیم و امکانات را در اختیار یکدیگر بگذاریم و فعالیت‌هایی همچون محصورسازی و گشت و مراقبت در جنگل باید تقویت شود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر بیان کرد: رؤسای ادارات منابع طبیعی شهرستانی باید درباره گزارش‌های ارسالی کارشناسان اظهارنظر کنند و بنده همهٔ گزارش‌ها را با دقت می‌خوانم. 

وی خطاب به مسئولان منابع طبیعی غرب مازندران اظهار داشت: در کارها تبعیض قائل نشوید و خود را به‌جای ارباب‌رجوع بگذارید و در رفتار خود دقت کنید زیرا سلامت و صداقت کاری شما برای من خیلی مهم است و بنده هیچ‌وقت در اجرای قانون، در برابر نظر کارشناسان مقاومت نکرده‌ام. 

موسوی حل مشکلات مردم را وظیفه‌ای مهم دانست و تصریح کرد: ناخشنودی مردم از عملکرد هر یک از کارکنان، موجب ناراحتی بنده می‌شود زیرابه منابع طبیعی عرق‌دارم و در شهرستان‌ها نباید هیچ کاری بدون اطلاع رؤسای ادارات منابع طبیعی انجام شود و لازم است همگان، قوانین و شرح خدمات را به‌خوبی بشناسند.

موسوی بیان کرد: در بخش ممیزی و نقشه‌برداری باید دقت زیادی شود و در بخش صدور احکام قضایی، دفاع قوی ما احتمال حفظ عرصه‌ها را بسیار بیشتر می‌کند و باید قوی دفاع کنیم. 

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران ـ نوشهر در این جلسه گفت: رؤسای واحدهای منابع طبیعی و نیروهای حفاظتی باید منطقهٔ خود را به‌خوبی بشناسند. 

سرهنگ مهدی عسکری تأکید کرد: جامع‌محوری که در بخش‌های دیگر مدیریتی مطرح می‌شود، در منابع طبیعی نیز کاربرد دارد و باید مشارکت و اعتماد مردم را جلب کنیم و گشت‌هایمان هدفمند و با برنامه باشد.

معاون امور جنگل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران ـ نوشهر نیز گفت: باید از کارایی نیروها و امکانات موجود برای حفظ منابع طبیعی استفاده کرد.

رحمت علیزاده جیرکل اظهار داشت: باید قوانین استخدامی و قوانین منابع طبیعی را خوب بدانیم و هنوز برخی نمی‌دانند که مدیریت ساحل و رودخانه با کیست و یا اینکه حریم‌ها را نمی‌شود واگذار کرد.

معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران ـ نوشهر اظهار داشت: در بخش آزادسازی ساحل و اجرای حدنگاری، عملکردمان در کشور شاخص بود.

عبدالرضا سنگاری افزود: در استعدادیابی و کسب درآمد نیز مقام اول کشوری را به دست آوردیم و تلاش می‌کنیم این روند ادامه یابد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.