کد خبر: ۷۷۵۷۵
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
مدیر کل راه آهن استان فارس گفت: جابه جایی مسافران با قطار در سال ۹۷ نسبت به سال گذشته ۱۴ درصد افزایش یافت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامحسین ولدی در این رابطه به خبرنگاران گفت: در سال ۹۶ تعداد ۴۳۵ هزار نفر در استان فارس با قطار جابه جا شده که این آمار نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ افزایش داشته است.

وی ادامه داد: در سال جاری نیز آمار جابه جایی مسافر در استان فارس نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۱۴ درصدی داشته است.

وی اظهار کرد: همچنین در مسیر شیراز - مشهد و برعکس یک روز در میان قطار حرکت می کند.

ولدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به راه اندازی قطار اتوبوسی شیراز - اصفهان گفت: در سال ۹۰ یک قطار اتوبوس در این مسیر راه اندازی اما به دلیل عدم استقبال تعطیل شد.

وی افزود: در حال حاضر نیز راه آهن استان فارس در نظر دارد که این قطار اتوبوس را راه اندازی کند از این رو مطالعات لازم در این حوزه انجام شده است.

مدیر کل راه آهن استان فارس اظهار کرد: در این راستا باید نسبت به جذب مسافر و سرمایه گذار اقدام کرد که در حال حاضر این موضوع در دست پیگیری است.

ولدی تاکید کرد: متقاضیان می‌توانند برای خرید بلیط از طریق اینترنت از قسمت خرید بلیط اینترنتی در وب‌سایت  اقدام کرده یا با مراجعه حضوری به مراکز فروش سطح شهر و استان اقدام کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، راه آهن
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.