کد خبر: ۷۷۵۶۷
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
رئیس کمیسیون فضای سبز شورای شهر بابل اعلام کرد
رئیس کمیسیون فضای سبز شورای اسلامی شهربابل گفت: پل طبیعت از پارک شهید شکری به میدان ولایت تا کشوری در حال مطالعه است و به‌زودی احداث می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی علیجان‌زاده‌کاشی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: برای داشتن شهری زیبا باید در یک سال هزار میلیارد تومان بودجه داشته باشیم تا قادر به حل مشکلات سطح شهر باشیم با بودجه فعلی باید صبورانه در مسیر شهر ایده‌آل گام برداریم.

 وی با اشاره به اینکه ساماندهی ورودی شهر از دغدغه‌های جدی دوره‌های گذشته بود که در این دوره انجام شد، افزود: لایه‌روبی بابلرود و اتصال جاده ساحلی از بلوار مادر به امیرکبیر و امیرکلا با برآورد هزینه 100 میلیارد تومان از دیگر طرح‌های در دست بررسی برای اجرا است.

رئیس کمیسیون فضای سبز شورای اسلامی شهر بابل به رفع مشکل ترافیک بابل اشاره و تصریح کرد: احداث کمربندی و میادین از جمله اقداماتی است که باید برای کاهش ترافیک به آن توجه کرد.

علیجان‌زاده‌کاشی با اشاره به اینکه بازپیرایی پارک‌ها از اقدامات مهم در دست اجراست، خاطرنشان کرد: احداث پل طبیعت از پارک شهید شکری به میدان ولایت تا کشوری در حال مطالعه است.

این مسؤول از افزایش 20 هزار متر پارک در بابل خبر داد و یادآور شد: امسال موفق به کاشت 54 هزار اصله در نقاط مختلف شهر شدیم.

وی با اشاره به اینکه برای نخستین بار همه فضای سبز ما سنددار شدند، ادامه داد: در حال حاضر کمتر از دو و نیم متر مربع سرانه فضای سبز ما است که نسبت به دو سال گذشته نیم متر افزایش فضای سبز داشتیم.

رئیس کمیسیون فضای سبز شهرداری بابل افزود: در سال 97 کل بودجه شهرداری بابل 286 میلیارد تومان است که تا پایان سال 180 میلیارد تومان آن محقق می‌شود.

علیجان‌زاده‌کاشی با اشاره به اینکه مشکل اوقافی پارک سراج رفع شد، گفت: کاربری زمین سراج مختص به فضای سبز است و در کاربری دیگری تعریف نشده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اتخاذ تمهیدات ترافیکی برای برگزاری راهپیمایی روز قدس

اتخاذ تمهیدات ترافیکی برای برگزاری راهپیمایی روز قدس

تمهیدات ترافیکی برای برگزاری هرچه بهتر راهپیمایی روز قدس از سوی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تشریح شد.
خبر خوش برای خبرنگاران بدون طرح ترافیک

خبر خوش برای خبرنگاران بدون طرح ترافیک

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: بزودی سامانه‌ای برای ثبت نام ثبت نام از خبرنگاران برای دریافت کارت بلیت مترو اعلام خواهد شد.