کد خبر: ۷۷۵۶۵
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
سرپرست واحد فنی حمل و نقل و پایانه‌های سمنان خبر داد
سرپرست واحد فنی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان گفت: سامانه جامع ثبت درخواست متقاضیان برای سرمایه‌گذاری احداث مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی تحت وب راه‌اندازی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن لشکری در گفت‌وگو با خبرنگاران در سمنان اظهار کرد: در راستای افزایش رضایت‌مندی، صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب‌رجوع، سامانه جدید موافقت اصولی تحت وب مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی و تیرپارک‌ها راه‌اندازی شد.

وی ادامه داد: بر این اساس متقاضیان برای سرمایه‌گذاری در احداث و بهره‌برداری از مجتمع‌های خدماتی رفاهی برای اخذ موافقت اصولی نیز می‌توانند از طریق درگاه www.smartcard.rmto.ir برای ثبت درخواست خود اقدام کنند.

سرپرست واحد فنی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان بیان کرد: پس از ثبت درخواست، نتیجه اقدامات از سوی این اداره کل به سرمایه‌گذاران اعلام می‌شود.

 28 مجتمع خدماتی رفاهی در محورهای مواصلاتی استان سمنان در امر خدمات‌رسانی به مسافران فعالیت دارند.
برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، حمل و نقل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.