کد خبر: ۷۷۵۶۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: در زمینه برخورد با تخلفات مربوط به ساخت و ساز استثناء نداریم و این قانون برای همه یکسان است و صرفا مختص مردم نیست. ا
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد نصیری در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار کرد: طی روزهای گذشته به همراه شهردار زنجان در دفتر فرهنگی سازمان اکو در تهران حضور یافته و تفاهم‌نامه‌ای را منعقد کردیم.

وی با اشاره به اینکه بر اساس همین تفاهم‌نامه و مطالعات صورت گرفته زنجان به عنوان عضو سازمان اکو در زمینه فرهنگی معرفی شد، گفت: شرح این تفاهم‌نامه و مزایای آن برای شرح در جلسه رسمی و علنی شورای شهر توسط شهردار تشریح خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان همچنین درباره موضوعات اخیر به وجود آمده در شهر زنجان درباره تخلفات ساختمانی دستگاه‌های اجرایی افزود: نمونه اخیر همین خانه حکیمیان بود، در صورتی که شهرداری قانون دارد و هر مکان مذهبی و یا تاریخی نیز برای بازسازی نیازمند اخذ مجوز از شهرداری است.

نصیری با اشاره به اینکه ساخت و ساز غیرمجاز قطعا عواقبی دارد، چرا که اگر اتفاق ناگواری برای کارگران بیفتد، عواقب خواهد داشت، گفت: بر همین اساس به همه دستگاه‌های اجرایی تاکید داریم که در این زمینه قانون را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه اقدامات خدماتی شهرداری در سطح شهر بر اساس درآمدهایی که از همین محل دارد، تامین می‌شود، اضافه کرد: این اصلا عادلانه نیست که در برخورد با متخلفان یا همان طی روند اداری برای صدور مجوز سخت‌گیری فقط برای مردم باشد و برای اداره شهر باید حق و حقوق همه پرداخت شود.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه قانون برای همه است و استثنایی ندارد، افزود: دستگاه‌های اجرایی نیز باید به این امر تمکین کنند.

وی همچنین از تاکید و ابلاغیه استاندار درباره اختصاص بودجه‌ای از سوی سازمان بودجه در اختیار دستگاه‌ها برای پرداخت بدهی دستگاه‌های خدماتی از جمله شهرداری گفت: از این بابت از استاندار زنجان تقدیر می‌کنیم و این امر نشان از نگاه بلند و وسیع استاندار نسبت به موضوع است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

از آسیب‌های افزایش سن ازدواج می‌توان به افزایش ارتباط آزاد با جنس مخالف و دوستی‌های خارج از عرف و چارچوب‌های فرهنگی اشاره کرد.
آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: تمامی رانندگان تاکسی باید تا آخر آذر سال جاری پروانه هوشمند تاکسی دریافت کنند.