کد خبر: ۷۷۵۶۱
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
جانشین فرمانده انتظامی نی‌ریز خبر داد
جانشین فرمانده انتظامی نی‌ریز از کشف بیش از ۱۱۰ کیلو گرم موادمخدر در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ کرامت برومند در گفت‌وگو با خبرنگاران در نی‌ریز اظهار داشت: در عملیات ایست و بازرسی خودروهای عبوری از پاسگاه قطرویه مامورین نیروی انتظامی موفق به کشف 9 کیلو و 500 گرم تریاک در یک دستگاه پژوه 405 شدند.

جانشین فرمانده انتظامی نی‌ریز ادامه داد: همچنین در عملیاتی دیگر با ضبط یک دستگاه تیبا که به سمت شیراز در حرکت بود موفق به کشف 10 کیلو و 500گرم تریاک شدیم.

وی ادامه داد: در یک عملیات دیگر مامورین نیروی انتظامی با مشکوک شدن به یک دستگاه پیکان و پراید موفق به کشف 100 کیلوگرم تریاک شدند که متهمان قصد انتقال آن به شیراز را داشتند.

برومند عنوان کرد: در این 4 عملیات که طی 48 ساعت گذشته رخ داده است با تلاش مامورین نیروی انتظامی بیش از 110 کیلوگرم تریاک کشف و 6 نفر متهم دستگیر شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.