کد خبر: ۷۷۵۶۱
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
جانشین فرمانده انتظامی نی‌ریز خبر داد
جانشین فرمانده انتظامی نی‌ریز از کشف بیش از ۱۱۰ کیلو گرم موادمخدر در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ کرامت برومند در گفت‌وگو با خبرنگاران در نی‌ریز اظهار داشت: در عملیات ایست و بازرسی خودروهای عبوری از پاسگاه قطرویه مامورین نیروی انتظامی موفق به کشف 9 کیلو و 500 گرم تریاک در یک دستگاه پژوه 405 شدند.

جانشین فرمانده انتظامی نی‌ریز ادامه داد: همچنین در عملیاتی دیگر با ضبط یک دستگاه تیبا که به سمت شیراز در حرکت بود موفق به کشف 10 کیلو و 500گرم تریاک شدیم.

وی ادامه داد: در یک عملیات دیگر مامورین نیروی انتظامی با مشکوک شدن به یک دستگاه پیکان و پراید موفق به کشف 100 کیلوگرم تریاک شدند که متهمان قصد انتقال آن به شیراز را داشتند.

برومند عنوان کرد: در این 4 عملیات که طی 48 ساعت گذشته رخ داده است با تلاش مامورین نیروی انتظامی بیش از 110 کیلوگرم تریاک کشف و 6 نفر متهم دستگیر شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.