کد خبر: ۷۷۵۵۶
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
رئیس پلیس راه ایلام:
رئیس پلیس راه ایلام گفت: اجرای انسداد جاده ایلام - مهران به روزهای بعد موکول شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا همتی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران در ایلام اظهار داشت: موضوع انسداد جاده ایلام - مهران به روزهای بعد موکول شد.

رئیس پلیس راه ایلام گفت: پیش از این قرار بود که جاده ایلام - مهران روز یکشنبه هفته جاری مسدود شود که با اطلاع قبلی مسؤولان راهداری ایلام این موضوع به امروز موکول شد.

وی ادامه داد: امروز نیز با اطلاع قبلی مسؤولان اداره پایانه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کردند که این انسداد کنسل شده و به روزهای بعد موکول شده است.

رئیس پلیس راه ایلام گفت: بنا بود که به واسطه فعالیت‌های عمرانی و انفجار در جاده ایلام - ئمهران به مدت شش ساعت این جاده مسدود شود.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست گفت: موضوع طرح ترافیک و زوج و فرد مواردی است که بر اساس قانون باید شورای عالی ترافیک تهران تصمیم‌گیری کند.
فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهشهای سازمان آموزش و پرورش فنی و حرفه ای کشور گفت: واگذاری آموزش به بخش دولتی درحالی که در کشورهای توسعه یافته تا 96 درصد دنبال شده است و کشورهایی نظیر آمریکا و فرانسه کمتر از 5 درصد تولی گری آموزش را به بخش دولتی سپرده اند، نظام آموزشی ایران با بهره وری حداقلی در اختیار دولتی هاست.