کد خبر: ۷۷۵۵۶
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
رئیس پلیس راه ایلام:
رئیس پلیس راه ایلام گفت: اجرای انسداد جاده ایلام - مهران به روزهای بعد موکول شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا همتی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران در ایلام اظهار داشت: موضوع انسداد جاده ایلام - مهران به روزهای بعد موکول شد.

رئیس پلیس راه ایلام گفت: پیش از این قرار بود که جاده ایلام - مهران روز یکشنبه هفته جاری مسدود شود که با اطلاع قبلی مسؤولان راهداری ایلام این موضوع به امروز موکول شد.

وی ادامه داد: امروز نیز با اطلاع قبلی مسؤولان اداره پایانه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کردند که این انسداد کنسل شده و به روزهای بعد موکول شده است.

رئیس پلیس راه ایلام گفت: بنا بود که به واسطه فعالیت‌های عمرانی و انفجار در جاده ایلام - ئمهران به مدت شش ساعت این جاده مسدود شود.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه خصولتی‌ها بازار مسکن را داغ کردند/ طغیان بازار اجاره در پیش است

چگونه خصولتی‌ها بازار مسکن را داغ کردند/ طغیان بازار اجاره در پیش است

یک کارشناس بازار گفت: عرضه مسکن در اختیار شرکتهای دولتی یا شبه دولتی است که در ایران بر امواج سیاسی و اقتصادی موج سواری می‌کنند و مادامیکه قیمت مصالح ساختمانی روند افزایشی دارد رشد قیمت مسکن و طغیان بازار اجاره انکار ناپذیر است.
ارجاع یا اصلاح؛ مصوبه جایگزین برج باغ‌ها بر سر دو راهی!

ارجاع یا اصلاح؛ مصوبه جایگزین برج باغ‌ها بر سر دو راهی!

سخنگوی شورای شهر گفت: پیشنهاد جایگزین شهرداری تهران برای برج باغ‌ها با وجود اعمال قوانین سختگیرانه در ساخت و ساز نتوانست صیانت و نگهداری از باغها را مورد توجه قرار دهد لذا یا به شهرداری ارجاع شده و یا چکش کاری تخصصی آن با مهندسان مشاور در شورا صورت می‌گیرد.