کد خبر: ۷۷۵۵۶
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
رئیس پلیس راه ایلام:
رئیس پلیس راه ایلام گفت: اجرای انسداد جاده ایلام - مهران به روزهای بعد موکول شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا همتی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران در ایلام اظهار داشت: موضوع انسداد جاده ایلام - مهران به روزهای بعد موکول شد.

رئیس پلیس راه ایلام گفت: پیش از این قرار بود که جاده ایلام - مهران روز یکشنبه هفته جاری مسدود شود که با اطلاع قبلی مسؤولان راهداری ایلام این موضوع به امروز موکول شد.

وی ادامه داد: امروز نیز با اطلاع قبلی مسؤولان اداره پایانه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کردند که این انسداد کنسل شده و به روزهای بعد موکول شده است.

رئیس پلیس راه ایلام گفت: بنا بود که به واسطه فعالیت‌های عمرانی و انفجار در جاده ایلام - ئمهران به مدت شش ساعت این جاده مسدود شود.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.