کد خبر: ۷۷۵۵۴
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری زنجان با اشاره به بازتعریف خطوط اتوبوسرانی زنجان از تیرماه گفت: سه راه امجدیه، میدان آزادی و میدان ارتش پایانه‌های جدید مسافری هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید اسماعیل موسوی در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که از سال گذشته شهرداری زنجان پیگیر آن است، بحث بازتعریف خطوط اتوبوسرانی است.

وی با اشاره به اینکه در قالب بازتعریف خطوط اتوبوسرانی پایانه مسافری حمل و نقل حذف شده و به جای یک پایانه سه پایانه خواهیم داشت، تصریح کرد: طبق بازتعریف جدید سه راه امجدیه، میدان آزادی و میدان ارتش به عنوان پایانه‌های جدید مسافری آغاز به کار خواهند کرد.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری زنجان با بیان اینکه هدف از این بازتعریف و حذف پایانه در هسته مرکزی شهر کنترل ترافیک است، گفت: در قالب این اقدام اتوبوس‌ها از شهرک‌های اقماری به سمت پایانه‌های مشخص شده آمده و مسافران در آنجا پیاده خواهند کرد که البته پس از آن نیز برای مسافت باقی مانده تا مرکز شهر یک سری اتوبوس دیگر در نظر گرفته می‌شود.

موسوی با اشاره به اینکه اجرای این طرح از اول تیرماه آغاز خواهد شد، تصریح کرد: با توجه به اینکه پیش از این فصل مدارس بود و ممکن بود اجرای طرح موجب سردرگمی دانش‌آموزان شود، از همین رو برای راحت‌تر اجرا شدن طرح تصمیم بر آن شد که بازتعریف از تیرماه صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه در قالب همین طرح نسبت به بازسازی برخی از ایستگاه‌های اتوبوس نیز اقدام می‌شود، تصریح کرد: البته پیش از این نیز نسبت به بازسازی برخی از ایستگاه‌های اتوبوس اقدام شده است که قطعا مردم نتایج آن را در شهر دیده‌اند.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری زنجان با بیان اینکه نوسازی ناوگان اتوبوسی از طریق فروش اتوبوس‌های فرسوده نیز از دیگر اقدامات شهرداری در حوزه حمل و نقل عمومی است، اضافه کرد: در صورت فروش اتوبوس‌ها تعدادی اتوبوس جدید برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی خریداری خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.