کد خبر: ۷۷۵۵۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۵
مدیرعامل ستاد دیه استان زنجان خبر داد
مدیرعامل ستاد دیه استان زنجان از آزادی 30 زندانی جرائم غیرعمد در زنجان خبر داد و گفت: کل بدهی این زندانیان 21 میلیارد و 886 میلیون ریال بوده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی خلجی در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار کرد: ستاد دیه استان زنجان به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی استان زنجان اقدامات متعددی در حمایت از زندانیان انجام می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه از آغاز سال تاکنون به غیر از آزادی‌های ماه رمضان 30 نفر از زندانیان نیازمند آزادسازی شده است، گفت: کل بدهی این زندانیان 21 میلیارد و 886 میلیون ریال بوده است.

مدیرعامل ستاد دیه استان زنجان با اشاره به اینکه از این مبلغ گذشت شکات 9 میلیارد و 598 میلیون ریال با 44 درصد بوده است، افزود: همچنین آورده محکومان نیز 2 میلیارد و 279 میلیون ریال با 10 درصد بوده است.

خلجی همچنین مبلغ وام صندوق خسارت‌های بدنی را 5 میلیارد و 49 میلیون ریال با 23 درصد افزایش اعلام کرد و گفت: همچنین کمک ستاد دیه کشور شیوه نامه و کمک بانک عامل 3 میلیارد و 893 میلیون ریال با 18 درصد بوده است.

وی تصریح کرد: کمک بلاعوض ستاد دیه استان زنجان نیز یک میلیارد و 64 میلیون ریال با 5درصد بوده است.

مدیرعامل ستاد دیه استان زنجان با اشاره به اینکه آزادسازی زندانیان به صورت مستمر در طول سال ادامه دارد، افزود: از مردم خیر استان نیز می‌خواهیم برای کاهش آسیب‌های اجتماعی، ستاد دیه را در این امر همراهی و یاری کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، ستاد دیه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.