کد خبر: ۷۷۵۵۲
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۶
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان:
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان گفت: در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری با توجه به تقویت کم فشار سطح زمین، امکان فعال شدن چشمه‌های گرد و خاک بر روی کشور عراق و انتقال آن به استان وجود دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهرام چاره‌خواه در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: بررسی نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی در سه روز آینده بیانگر استقرار هوای آرام در سطح استان است.

وی درادامه افزود: در مدت یادشده هوای استان با وزش باد و تشکیل موضعی ابر بویژه در ساعات بعدازظهر همراه خواهد بود.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان گفت: با توجه به نفوذ جریانات مرطوب شمالی، برای نواحی شمال شرق استان احتمال بارش‌های پراکنده دور از انتظار نیست.

چاره‌خواه تصریح کرد: در مدت یادشده تغییرات دمایی محسوس نیست و امروز و فردا با توجه به تقویت کم فشار سطح زمین، امکان فعال شدن چشمه‌های گردوخاک برروی کشور عراق وجود دارد و پیش‌بینی می‌شود بخشی از گرد و غبار ایجاد شده به استان منتقل شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اهمیت و تاثیر حیوانات در زندگی انسان‌ها/ تصاویر

اهمیت و تاثیر حیوانات در زندگی انسان‌ها/ تصاویر

حیات‌وحش، بخشی از سیستم پیچیده بوم‌سازه‌گانی (اکوسیستم‌هایی) است که در افزایش بهره‌وری و پایداری بوم‌سازه‌ها نقش اساسی دارد و انسان برای تأمین آب، غذا، ارزش‌های زیبایی‌شناختی و فعالیت‌های تفریحی خود به آن وابسته است.
تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

مراسم تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز با حضور حجت الاسلام رحیمیان و مروی نمایندگان مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد و پیکر‌های شهیدان با حضور جمع کثیری از مردم از حسینیه عاشقان ثارالله اهواز به سمت چهارراه زند تشییع شد.
پربازدیدترین ها