کد خبر: ۷۷۵۵۲
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۶
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان:
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان گفت: در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری با توجه به تقویت کم فشار سطح زمین، امکان فعال شدن چشمه‌های گرد و خاک بر روی کشور عراق و انتقال آن به استان وجود دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهرام چاره‌خواه در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: بررسی نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی در سه روز آینده بیانگر استقرار هوای آرام در سطح استان است.

وی درادامه افزود: در مدت یادشده هوای استان با وزش باد و تشکیل موضعی ابر بویژه در ساعات بعدازظهر همراه خواهد بود.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان گفت: با توجه به نفوذ جریانات مرطوب شمالی، برای نواحی شمال شرق استان احتمال بارش‌های پراکنده دور از انتظار نیست.

چاره‌خواه تصریح کرد: در مدت یادشده تغییرات دمایی محسوس نیست و امروز و فردا با توجه به تقویت کم فشار سطح زمین، امکان فعال شدن چشمه‌های گردوخاک برروی کشور عراق وجود دارد و پیش‌بینی می‌شود بخشی از گرد و غبار ایجاد شده به استان منتقل شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.