کد خبر: ۷۷۵۴۹
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۱
در روز عید فطر صورت می‌گیرد
رئیس پلیس راهور استان همدان از اعمال محدودیت ترافیکی در خیابان‌های منتهی به مصلی امام خمینی(ره) همدان به عنوان محل برگزاری نماز عید فطر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی فکری در گفت‌وگو با خبرنگاران در همدان از اعمال محدودیت ترافیکی در خیابان‌های منتهی به مصلی همدان در روز عید فطر خبر داد و اظهار کرد: از ساعت 5 صبح محدودیت ورود به سمت مصلی آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه در بلوار مفتح از سمت تقاطع تختی و از سمت میدان مفتح محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد، گفت:  تمام معابری که به سمت بلوار مفتح منتهی می‌شوند از سمت بلوار شهید چیت‌سازیان و از سمت میدان مفتح و میدان فردوسی مسدود خواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان همدان با تاکید به اینکه تنها نقطه ورودی از سمت بلوار شهید چیت‌سازیان به سمت داخل پارکینگ و پایین تپه مصلی خواهد بود، افزود: به تعدادی زیادی جای پارک خودرو در این محدوده در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه محل استقرار اتوبوس‌های سازمان اتوبوسرانی در لاین مخالف بلوار شهید مفتح از سمت میدان مفتح به سمت تقاطع تختی است، خاطرنشان کرد: محل استقرار تاکسی‌ها بلوار شهید مدنی انتخاب شده است.

فکری با بیان اینکه در این طرح تمام نیروهای پلیس در آماده‌باش کامل هستند و از تمام ظرفیت‌ها استفاده کرده تا نمازگزاران با آسایش نماز خود را برگزار کنند در ادامه از نمازگزاران خواست تا در این روز از آوردن وسایل نقلیه شخصی خودداری کنند.

*کاهش تصادفات در ماه رمضان

وی با اشاره به اینکه به اندازه کافی برای جابجایی نمازگزاران وسایل نقلیه عمومی پیش‌بینی شده است، بیان کرد: در محدوده‌های ترافیکی به وسایل نقلیه موتورسیکلت اجازه ورود داده نخواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان همدان با بیان اینکه بعد از نماز عید سعید فطر معابر را باز خواهیم کرد و افراد عجله‌ای برای عبور نداشته باشند، گفت: نیم ساعت بعد از اینکه نماز عید فطر به پایان رسید و نمازگزاران مکان مصلی را ترک کردند معابر مسدود شده را باز خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه در ایام ماه رمضان خوشبختانه شاهد تصادف جدی نبوده‌ایم، افزود: به نسبت سال گذشته امسال تعداد تصادفات در ماه رمضان کاهش داشته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.