کد خبر: ۷۷۵۴۹
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۱
در روز عید فطر صورت می‌گیرد
رئیس پلیس راهور استان همدان از اعمال محدودیت ترافیکی در خیابان‌های منتهی به مصلی امام خمینی(ره) همدان به عنوان محل برگزاری نماز عید فطر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی فکری در گفت‌وگو با خبرنگاران در همدان از اعمال محدودیت ترافیکی در خیابان‌های منتهی به مصلی همدان در روز عید فطر خبر داد و اظهار کرد: از ساعت 5 صبح محدودیت ورود به سمت مصلی آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه در بلوار مفتح از سمت تقاطع تختی و از سمت میدان مفتح محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد، گفت:  تمام معابری که به سمت بلوار مفتح منتهی می‌شوند از سمت بلوار شهید چیت‌سازیان و از سمت میدان مفتح و میدان فردوسی مسدود خواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان همدان با تاکید به اینکه تنها نقطه ورودی از سمت بلوار شهید چیت‌سازیان به سمت داخل پارکینگ و پایین تپه مصلی خواهد بود، افزود: به تعدادی زیادی جای پارک خودرو در این محدوده در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه محل استقرار اتوبوس‌های سازمان اتوبوسرانی در لاین مخالف بلوار شهید مفتح از سمت میدان مفتح به سمت تقاطع تختی است، خاطرنشان کرد: محل استقرار تاکسی‌ها بلوار شهید مدنی انتخاب شده است.

فکری با بیان اینکه در این طرح تمام نیروهای پلیس در آماده‌باش کامل هستند و از تمام ظرفیت‌ها استفاده کرده تا نمازگزاران با آسایش نماز خود را برگزار کنند در ادامه از نمازگزاران خواست تا در این روز از آوردن وسایل نقلیه شخصی خودداری کنند.

*کاهش تصادفات در ماه رمضان

وی با اشاره به اینکه به اندازه کافی برای جابجایی نمازگزاران وسایل نقلیه عمومی پیش‌بینی شده است، بیان کرد: در محدوده‌های ترافیکی به وسایل نقلیه موتورسیکلت اجازه ورود داده نخواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان همدان با بیان اینکه بعد از نماز عید سعید فطر معابر را باز خواهیم کرد و افراد عجله‌ای برای عبور نداشته باشند، گفت: نیم ساعت بعد از اینکه نماز عید فطر به پایان رسید و نمازگزاران مکان مصلی را ترک کردند معابر مسدود شده را باز خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه در ایام ماه رمضان خوشبختانه شاهد تصادف جدی نبوده‌ایم، افزود: به نسبت سال گذشته امسال تعداد تصادفات در ماه رمضان کاهش داشته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.