کد خبر: ۷۷۵۴۷
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۸
سخنگوي شوراي اسلامي شهر قم:
سخنگوي شوراي اسلامي شهر قم گفت: اولويت استان حل مشكل فاضلاب پرديسان است به همين منظور ايجاد سيستم شبكه فاضلاب براي اين منطقه پيگيري مي‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمود مسگری امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در قم، با بیان اینکه فاضلاب مشکل اصلی مردم پردیسان است اظهار کرد: بر اساس قوانین به شورای اسلامی شهر اجازه داده شده در زمینه بحث آب بهای مناطق شهری تصمیم‌گیری کند.

وی خاطرنشان کرد: این انتظار وجود داشت شورا با افزایش آب بهای شهروندان موافقت کند تا از این طریق مشکل فاضلاب پردیسان برطرف شود ولی در شورا بحث بود که از اعتبارات ملی استفاده شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به انجام کار کارشناسی در این زمینه گفت: بر اساس مصوبه شورا یک ریال به ازای هر لیتر آب مصرفی اخذ می‌شود. به عنوان مثال اگر هزار لیتر آب مصرف شود 100 تومان به آب بها اضافه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: منابع حاصله صرف تأسیسات فاضلاب و رفع مشکل پردیسان و دیگر مناطق محروم شهر ‌می‌شود و تأمین منابع دولت به میزان دو سوم منابع حاصله پیگیری خواهد شد.

مسگری ادامه داد: شورای اسلامی شهر در تمام مراحل اجرای این تبصره به صورت دقیق نظارت دارد تا هزینه کرد در راستای رفع مشکل فاضلاب به ویژه منطقه پردیسان و مناطق محروم دیگر انجام شود.

وی با بیان اینکه بحث فاضلاب پردیسان بحران و خواسته عمومی مردم منطقه است گفت: اولویت استان حل مشکل فاضلاب پردیسان است به همین منظور ایجاد سیستم شبکه فاضلاب برای این منطقه پیگیری می‌شود بنابراین به مسؤولان توصیه می‌شود با توجه به مصوبه شورا بحث اجرایی را پیگیری کنند تا شیرینی این مصوبه برای مردم پردیسان محقق شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به مشکل ترافیکی ورودی‌های پردیسان گفت: با بهره‌برداری از خیابان آیت‌الله بروجردی مشکل ترافیکی پردیسان به طور عمده برطرف می‌شود و بار ترافیکی بلوار غدیر کاهش پیدا می‌کند.
برچسب ها: شهر فردا ، قم ، شورای شهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.