کد خبر: ۷۷۵۴۶
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
شهردار منطقه 6 خبر داد
شهردار منطقه 6 قم از آغاز عملیات اجرایی احداث زیرگذر شهید امینی بیات در سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی حاتمی فرد با اشاره به لزوم اجرا و توسعه پروژه‌های شهری در سطح این منطقه، اظهار کرد: امسال عملیات اجرایی احداث زیرگذر شهید امینی بیات آغاز خواهد شد که هدف از اجرای این پروژه تسهیل در عبور و مرور شهری بین مناطق 2 و 6 و کاهش بار ترافیکی است.

شهردار منطقه 6 ادامه داد: رویکرد این منطقه در زمینه توسعه فضای سبز شهری، رویکرد محله ای است، مدیریت شهری قم معتقد است که به جای تملک بوستان‌های بزرگ، باید به سراغ احداث بوستان‌های محله ای برویم که به آسانی در دسترس شهروندان قرار گیرد.

حاتمی فرد افزود: احداث 6 بوستان محله ای در برنامه این منطقه پیش بینی و تعریف شده که در محله‌های تازه تأسیس همچون بلوار همت، بلوار حضرت معصومه(س) و بلوار کشاورز ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به وضعیت تملکات شهرداری منطقه، اظهار کرد: تملکات متفرقه ای در سطح منطقه وجود دارد که شاید به لحاظ حجم ریالی زیاد نباشد، اما تاثیرات زیادی را برای روان سازی ترافیک در منطقه دارد، غالب این تملکات در نقاطی صورت می‌گیرد که معابر شهری را با مشکل مواجه کرده و تردد در این خیابان‌ها به دلیل وجود این نقاط مشکل است.

حاتمی فرد ادامه داد: با توجه به عدم پیش بینی حوادث غیر مترقبه، احداث سوله مدیریت بحران در این منطقه در دستور کار است، همچنین تکمیل یک مجموعه ورزشی جزو برنامه‌های است که تا چند ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: موضوع احداث بوستان خانواده با توجه به اینکه بخش اعظمی از جمعیت منطقه بانوان هستند با جد در حال پیگیری و جزو اولویت‌های منطقه است.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

از آسیب‌های افزایش سن ازدواج می‌توان به افزایش ارتباط آزاد با جنس مخالف و دوستی‌های خارج از عرف و چارچوب‌های فرهنگی اشاره کرد.
آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: تمامی رانندگان تاکسی باید تا آخر آذر سال جاری پروانه هوشمند تاکسی دریافت کنند.