کد خبر: ۷۷۵۰۵
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲
فرمانده انتظامی فارس خبر داد
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بالغ بر ۱۳ تن انواع مواد مخدر در استان کشف شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۸۶ درصد افزایش داشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار احمدعلی گودرزی بیان کرد: مواد مخدر تاکتیک و فتنه استکبار جهانی است که دشمنان سعی دارند با استفاده از آن جوانان این مرز و بوم را به این معضل بزرگ دچار سازند.

وی با بیان اینکه مبارزه با این پدیده شوم و دستگیری قاچاقچیان همواره از اولویت های اصلی نیروی انتظامی استان فارس می باشد، ادامه داد: با تلاش مأموران انتظامی، از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۴ باند مواد مخدر منهدم شده است.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: طی این مدت بالغ بر ۱۳ تن انواع مواد مخدر کشف و در این رابطه ۳ هزار و ۵۰۰ نفر متهم شامل قاچاقچی، حمل کننده، توزیع کننده، خرده فروش و ... دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده اند.

این مقام ارشد انتظامی استان فارس با اشاره به افزایش ۸۶ درصدی کشفیات مواد مخدر در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزود: در این مدت تعداد دستگیری متهمان نیز با افزایش ۹ درصدی روبرو بوده است.

سردار گودرزی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عزم جدی پلیس در خصوص جمع آوری معتادان متجاهر، گفت: این موضوع به صورت ویژه و مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و در این رابطه نقاط آلوده به مواد مخدر در سطح استان شناسایی و اقدامات لازم انجام گرفته است.

وی همکاری بیش از پیش مسئولان و مردم با پلیس را در راستای حل معضل اعتیاد در جامعه خواستار شد و افزود: شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک و فعالیت قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر، مراتب را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.