کد خبر: ۷۷۴۵۹
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
فرمانده نیروی انتظامی نی‌ریز خبر داد
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نی‌ریز از جزئیات قتل دختر18 ساله افغانی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدخالد یوسفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در نی‌ریز اظهار داشت: در سحرگاه روز پنجشنبه 17 خردادماه از قتل دختر18 ساله افغانی که ساکن شهر نی‌ریز بوده است با خبر شده‌ایم که بلافاصله مامورین نیروی انتظامی در محل حادثه حاضر شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نی‌ریز ادامه داد: پس از ورود مامورین به محل حادثه با جسد دختر جوانی روبه‌رو شدیم که غرق در خون بود.

وی افزود: وجود بریدگی‌های عمیق برروی بدن این دختر افغان نشان از اثرات چاقو و خونریزی زیاد بود که باعث مرگ وی شده بود.

یوسفی گفت: بعد از انتقال جنازه این دختر افغان به پزشکی قانونی و صحبت مامورین با خانواده وی، متوجه شدیم که به دلیل مشکلات خانوادگی خواهر و برادر باهم درگیر می‌شوند که برادرش بعد از وارد کردن چندین ضربه چاقو به قفسه سینه و گردن خواهرش، از خانه فرار می‌کند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نی‌ریز عنوان کرد: بعد از 48 ساعت تلاش شبانه‌روزی مامورین نیروی انتظامی قاتل را در شیراز دستگیر کردند، وی که قصد خارج شدن از ایران را داشت بازداشت و تحت بازجویی قرار گرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.