کد خبر: ۷۷۴۳۹
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰
معاون استاندار کردستان:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان از بازگشایی قریب الوقوع بازارچه های مرزی استان به روی پیله وران و کالاهای مجاز وارداتی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین فیروزی در جلسه کارگروه مبادلات مرزی استان از لازم الاجرا بودن آیین نامه جدید مصوبه ساماندهی مبادلات مرزی خبر داد و از فرمانداران شهرهای مرزی استان خواست در این خصوص اطلاع  سانی کنند تا دارندگان کارت های پیله وری با فعال کردن کارت خود از مزایای این طرح بهره مند شوند.

وی ادامه داد: برای ٢٣ هزار و ٣٠٦ خانوار در ٤ شهرستان مرزی استان (بانه، مریوان، سقز، سروآباد) کارت الکترونیک به نام سرپرستان خانوار صادر و تعداد اعضای خانواده در آن ثبت شده است.

در این جلسه همچنین درخواست فرماندار شهرستان سروآباد در خصوص جابجایی بازارچه مرزی مله خور مور استقبال قرار گرفت و مقرر شد این بازارچه به زمین ٤ هزارمتری مجاور شهرک صنعتی سروآباد منتقل شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.