کد خبر: ۷۷۴۳۹
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰
معاون استاندار کردستان:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان از بازگشایی قریب الوقوع بازارچه های مرزی استان به روی پیله وران و کالاهای مجاز وارداتی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین فیروزی در جلسه کارگروه مبادلات مرزی استان از لازم الاجرا بودن آیین نامه جدید مصوبه ساماندهی مبادلات مرزی خبر داد و از فرمانداران شهرهای مرزی استان خواست در این خصوص اطلاع  سانی کنند تا دارندگان کارت های پیله وری با فعال کردن کارت خود از مزایای این طرح بهره مند شوند.

وی ادامه داد: برای ٢٣ هزار و ٣٠٦ خانوار در ٤ شهرستان مرزی استان (بانه، مریوان، سقز، سروآباد) کارت الکترونیک به نام سرپرستان خانوار صادر و تعداد اعضای خانواده در آن ثبت شده است.

در این جلسه همچنین درخواست فرماندار شهرستان سروآباد در خصوص جابجایی بازارچه مرزی مله خور مور استقبال قرار گرفت و مقرر شد این بازارچه به زمین ٤ هزارمتری مجاور شهرک صنعتی سروآباد منتقل شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.