کد خبر: ۷۷۴۳۹
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰
معاون استاندار کردستان:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان از بازگشایی قریب الوقوع بازارچه های مرزی استان به روی پیله وران و کالاهای مجاز وارداتی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین فیروزی در جلسه کارگروه مبادلات مرزی استان از لازم الاجرا بودن آیین نامه جدید مصوبه ساماندهی مبادلات مرزی خبر داد و از فرمانداران شهرهای مرزی استان خواست در این خصوص اطلاع  سانی کنند تا دارندگان کارت های پیله وری با فعال کردن کارت خود از مزایای این طرح بهره مند شوند.

وی ادامه داد: برای ٢٣ هزار و ٣٠٦ خانوار در ٤ شهرستان مرزی استان (بانه، مریوان، سقز، سروآباد) کارت الکترونیک به نام سرپرستان خانوار صادر و تعداد اعضای خانواده در آن ثبت شده است.

در این جلسه همچنین درخواست فرماندار شهرستان سروآباد در خصوص جابجایی بازارچه مرزی مله خور مور استقبال قرار گرفت و مقرر شد این بازارچه به زمین ٤ هزارمتری مجاور شهرک صنعتی سروآباد منتقل شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

اتومبیل فراری 166MM با کد 212متعلق به یکی از کلکسیونرهای مشهور اروپا است و در حراجی ساتبی به قیمتی گزاف خریداری شده، توسط کنت جیانینو مارزوتی مهندس فقید ایتالیایی از روی یک هواپیمای جنگی طراحی شده و در مسابقات سرعت توسکانی سال 1951 موفق به کسب رتبه نخست جام شده است.
مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

برترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۷-۹۶ طی مراسمی در سالن همایش‌های برج میلاد معرفی شدند.