کد خبر: ۷۷۴۳۷
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
مدیرکل هواشناسی استان زنجان:
مدیرکل هواشناسی استان زنجان بابیان اینکه سرعت ورزش باد در زنجان ۴۰ تا ۶۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، گفت: به شهروندان توصیه می‌شود از تردد در کنار ساختمان‌های نیمه‌کاره خودداری کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احد یاغموری در گفتگو با خبرنگاران به وضعیت جوی استان  زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: آسمان استان امروز صاف تا قسمتی ابری است که از بعدازظهر با افزایش ابر و وزش باد شدید همراه خواهد بود.

وی بابیان اینکه سرعت ورزش باد ۴۰ تا ۶۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، اظهار کرد: به شهروندان زنجانی توصیه می‌شود از تردد در کنار ساختمان‌های نیمه‌کاره و درختان فرسوده خودداری کنند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان همچنین بر بارش‌های پراکنده و رگباری باران  در برخی مناطق استان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: توصیه می‌شود شهروندان در بلندی‌ها و کنار رودخانه‌ها تردد نکنند.

یاغموری به وضعیت دمای هوای استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: دمای هوای استان خنک می‌شود.

وی به گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان زنجان ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و یاد آور شد: خیرآباد با ۸ درجه سانتی‌گراد خنک‌ترین و آببر با ۲۹ درجه  سانتی‌گراد  مناطق استان طی ۲۴ ساعت گذشته بودند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان به دمای فعلی  شهر زنجان اشاره کرد و گفت: دمای فعلی شهر زنجان ۱۴ درجه سانتی‌گراداست که نسبت به دیروز ۲ درجه  سانتی‌گراد خنک شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

بدون شک تماشاگران فرانسوی خوشحالترین مردم حال حاظر کره زمین به حساب می‌آیند. جام جهانی روسیه تمام شد. اگر از تمامی عکاسان جام جهانی روسیه بپرسید که جذاب‌ترین عکس‌های جام جهانی مربوط به کدام بخش است، قطعا بخش تماشاگران را انتخاب خواهند کرد.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.