کد خبر: ۷۷۴۳۷
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
مدیرکل هواشناسی استان زنجان:
مدیرکل هواشناسی استان زنجان بابیان اینکه سرعت ورزش باد در زنجان ۴۰ تا ۶۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، گفت: به شهروندان توصیه می‌شود از تردد در کنار ساختمان‌های نیمه‌کاره خودداری کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احد یاغموری در گفتگو با خبرنگاران به وضعیت جوی استان  زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: آسمان استان امروز صاف تا قسمتی ابری است که از بعدازظهر با افزایش ابر و وزش باد شدید همراه خواهد بود.

وی بابیان اینکه سرعت ورزش باد ۴۰ تا ۶۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، اظهار کرد: به شهروندان زنجانی توصیه می‌شود از تردد در کنار ساختمان‌های نیمه‌کاره و درختان فرسوده خودداری کنند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان همچنین بر بارش‌های پراکنده و رگباری باران  در برخی مناطق استان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: توصیه می‌شود شهروندان در بلندی‌ها و کنار رودخانه‌ها تردد نکنند.

یاغموری به وضعیت دمای هوای استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: دمای هوای استان خنک می‌شود.

وی به گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان زنجان ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و یاد آور شد: خیرآباد با ۸ درجه سانتی‌گراد خنک‌ترین و آببر با ۲۹ درجه  سانتی‌گراد  مناطق استان طی ۲۴ ساعت گذشته بودند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان به دمای فعلی  شهر زنجان اشاره کرد و گفت: دمای فعلی شهر زنجان ۱۴ درجه سانتی‌گراداست که نسبت به دیروز ۲ درجه  سانتی‌گراد خنک شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

از آسیب‌های افزایش سن ازدواج می‌توان به افزایش ارتباط آزاد با جنس مخالف و دوستی‌های خارج از عرف و چارچوب‌های فرهنگی اشاره کرد.
آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: تمامی رانندگان تاکسی باید تا آخر آذر سال جاری پروانه هوشمند تاکسی دریافت کنند.