کد خبر: ۷۷۴۳۷
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
مدیرکل هواشناسی استان زنجان:
مدیرکل هواشناسی استان زنجان بابیان اینکه سرعت ورزش باد در زنجان ۴۰ تا ۶۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، گفت: به شهروندان توصیه می‌شود از تردد در کنار ساختمان‌های نیمه‌کاره خودداری کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احد یاغموری در گفتگو با خبرنگاران به وضعیت جوی استان  زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: آسمان استان امروز صاف تا قسمتی ابری است که از بعدازظهر با افزایش ابر و وزش باد شدید همراه خواهد بود.

وی بابیان اینکه سرعت ورزش باد ۴۰ تا ۶۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، اظهار کرد: به شهروندان زنجانی توصیه می‌شود از تردد در کنار ساختمان‌های نیمه‌کاره و درختان فرسوده خودداری کنند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان همچنین بر بارش‌های پراکنده و رگباری باران  در برخی مناطق استان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: توصیه می‌شود شهروندان در بلندی‌ها و کنار رودخانه‌ها تردد نکنند.

یاغموری به وضعیت دمای هوای استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: دمای هوای استان خنک می‌شود.

وی به گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان زنجان ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و یاد آور شد: خیرآباد با ۸ درجه سانتی‌گراد خنک‌ترین و آببر با ۲۹ درجه  سانتی‌گراد  مناطق استان طی ۲۴ ساعت گذشته بودند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان به دمای فعلی  شهر زنجان اشاره کرد و گفت: دمای فعلی شهر زنجان ۱۴ درجه سانتی‌گراداست که نسبت به دیروز ۲ درجه  سانتی‌گراد خنک شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.