کد خبر: ۷۷۴۲۰
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
دهستان موگویی از توابع شهرستان کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری است که سالهاست مردمش در فقر و محرومیت زندگی می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، دهستان موگویی شامل 15 روستای خویه، بیراهگان، سرآقاسید، صالح‌کوتاه، چین، زرک، دره‌توت، پیرعالی، ای‌ناز، درزگه، سوه، لاوه، دورک، تلو و روستایی با نام «روستا» است که تنها راه ارتباطی‌شان از سمت استان گردنه عسل‌کشان است که با بارش نخستین برف پاییزی مسدود می‌شود.

این دهستان علاوه‌بر ساکنان روستاها محل ییلاق عشایر نیز است. حضور عشایر، وجود روستاهای پله‌کانی و مناطق طبیعی بکر و دست‌نخورده جاذبه‌های گردشگری ایجاد کرده اما متأسفانه تاکنون هیچ اقدامی برای جذب گردشگر از جمله احداث جاده‌های ارتباطی انجام نشده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.