کد خبر: ۷۷۴۱۷
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰
مدیرکل هواشناسی اردبیل پیش‌بینی کرد
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی از تداوم بارش‌های بهاری در نقاط مختلف استان اردبیل طی هفته جاری خبر می‌دهد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی دولتی‌مه در گفت‌وگو با خبرنگاران در اردبیل با اشاره به آخرین وضعیت هوای استان، اظهار کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی از تداوم بارش‌های بهاری در طی هفته جاری در نقاط مختلف استان خبر می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه شدت بارش‌ها در مناطق مرکزی و جنوبی اردبیل بیشتر از دیگر مناطق خواهد بود، افزود: امروز با افزایش جزئی دمای هوا بارش‌های رگباری در مرکز استان و مناطق جنوبی دور از انتظار نخواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل به وضعیت جوی استان طی امروز پرداخت و توضیح داد: برای امروز آسمان استان صاف تا نیمه‌ابری بوده و در برخی از ساعات رگبار و رعد و برق پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

دولتی‌مهر بیان کرد: از فردا در مناطق مستعد، احتمال بارش تگرگ نیز وجود داشته و ضمن اینکه آسمان استان صاف تا نیمه‌ابری خواهد بود، طی ساعات بعد از ظهر در اکثر مناطق افزایش ابر و وزش باد در انتظار خواهد بود.

وی اظهار کرد: از عصر دوشنبه با عبور سامانه ناپایدار جوی مجددا در بیشتر مناطق شاهد بارش‌های رگباری همراه با رعد و برق و وزش بادهای تند خواهیم بود، هر چند در این مدت نوسانات زیادی در وضعیت دمای استان رقم نخواهد خورد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.