کد خبر: ۷۷۴۰۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی اعلام کرد
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: محور بیرجند- قاین برای تبدیل شدن به آزاد راه نیازمند ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی جعفری در جلسه رفع مشکلات آزاد راه بیرجند- قاین بیان کرد: محور بیرجند- قاین یکی از راه های کلیدی و اصلی کشور و دغدغه استان است.

وی با بیان اینکه این محور در اولویت اول باید به بزرگراه تبدیل شود، گفت: برای این امر قریب به ۳۰۰ میلیارد تومان نیاز است.

جعفری ادامه داد: ۱۰۰ میلیارد تومان از اعتبار مورد نیاز این پروژه توسط وزارت راه و ۲۰۰ میلیارد تومان نیز توسط سرمایه گذار تامین می شود.

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با اشاره به اقدامات انجام شده در سال ۹۶ بیان کرد: در نیمه دوم سال گذشته جلسه ای با دو شرکت خصوصی برای ایجاد آزادراه برگزار شد.

وی بیان کرد: باید پیمانکار تاییدیه مالی بانک را اخذ کند که این دو شرکت با توجه به عدم توانایی مالی موفق به اخذ این تاییدیه نشدند.

جعفری اظهار کرد: طی برگزاری جلسه دیگری، تفاهم نامه ای با یک پیمانکار و وزارت راه مشروط به افزایش دوران سرمایه گذاری از ۱۵ به ۲۰ سال، نوشته شد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی بیان کرد: درخواست پیمانکار در جلسه ای بررسی شده و منتظر ارسال تفاهم نامه هستیم.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.