کد خبر: ۷۷۴۰۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی اعلام کرد
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: محور بیرجند- قاین برای تبدیل شدن به آزاد راه نیازمند ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی جعفری در جلسه رفع مشکلات آزاد راه بیرجند- قاین بیان کرد: محور بیرجند- قاین یکی از راه های کلیدی و اصلی کشور و دغدغه استان است.

وی با بیان اینکه این محور در اولویت اول باید به بزرگراه تبدیل شود، گفت: برای این امر قریب به ۳۰۰ میلیارد تومان نیاز است.

جعفری ادامه داد: ۱۰۰ میلیارد تومان از اعتبار مورد نیاز این پروژه توسط وزارت راه و ۲۰۰ میلیارد تومان نیز توسط سرمایه گذار تامین می شود.

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با اشاره به اقدامات انجام شده در سال ۹۶ بیان کرد: در نیمه دوم سال گذشته جلسه ای با دو شرکت خصوصی برای ایجاد آزادراه برگزار شد.

وی بیان کرد: باید پیمانکار تاییدیه مالی بانک را اخذ کند که این دو شرکت با توجه به عدم توانایی مالی موفق به اخذ این تاییدیه نشدند.

جعفری اظهار کرد: طی برگزاری جلسه دیگری، تفاهم نامه ای با یک پیمانکار و وزارت راه مشروط به افزایش دوران سرمایه گذاری از ۱۵ به ۲۰ سال، نوشته شد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی بیان کرد: درخواست پیمانکار در جلسه ای بررسی شده و منتظر ارسال تفاهم نامه هستیم.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

بدون شک تماشاگران فرانسوی خوشحالترین مردم حال حاظر کره زمین به حساب می‌آیند. جام جهانی روسیه تمام شد. اگر از تمامی عکاسان جام جهانی روسیه بپرسید که جذاب‌ترین عکس‌های جام جهانی مربوط به کدام بخش است، قطعا بخش تماشاگران را انتخاب خواهند کرد.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.