کد خبر: ۷۷۴۰۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی اعلام کرد
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: محور بیرجند- قاین برای تبدیل شدن به آزاد راه نیازمند ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی جعفری در جلسه رفع مشکلات آزاد راه بیرجند- قاین بیان کرد: محور بیرجند- قاین یکی از راه های کلیدی و اصلی کشور و دغدغه استان است.

وی با بیان اینکه این محور در اولویت اول باید به بزرگراه تبدیل شود، گفت: برای این امر قریب به ۳۰۰ میلیارد تومان نیاز است.

جعفری ادامه داد: ۱۰۰ میلیارد تومان از اعتبار مورد نیاز این پروژه توسط وزارت راه و ۲۰۰ میلیارد تومان نیز توسط سرمایه گذار تامین می شود.

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با اشاره به اقدامات انجام شده در سال ۹۶ بیان کرد: در نیمه دوم سال گذشته جلسه ای با دو شرکت خصوصی برای ایجاد آزادراه برگزار شد.

وی بیان کرد: باید پیمانکار تاییدیه مالی بانک را اخذ کند که این دو شرکت با توجه به عدم توانایی مالی موفق به اخذ این تاییدیه نشدند.

جعفری اظهار کرد: طی برگزاری جلسه دیگری، تفاهم نامه ای با یک پیمانکار و وزارت راه مشروط به افزایش دوران سرمایه گذاری از ۱۵ به ۲۰ سال، نوشته شد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی بیان کرد: درخواست پیمانکار در جلسه ای بررسی شده و منتظر ارسال تفاهم نامه هستیم.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

از آسیب‌های افزایش سن ازدواج می‌توان به افزایش ارتباط آزاد با جنس مخالف و دوستی‌های خارج از عرف و چارچوب‌های فرهنگی اشاره کرد.
آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: تمامی رانندگان تاکسی باید تا آخر آذر سال جاری پروانه هوشمند تاکسی دریافت کنند.