کد خبر: ۷۷۳۹۳
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از تصادف در اتوبان تهران- قم خبر داد و گفت: در این حادثه ۲ نفر فوت کرده و ۳ نفر مصدوم شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید جلال ملکی از  تصادف در اتوبان تهران- قم خبر داد و افزود: این تصادف در مسیر جنوب به شمال اتوبان تهران- قم مقابل تیر شماره ۲۹۲ و حدودا ۱۸ کیلومتر بعد از عوارضی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده و ایستگاه شماره ۵۰ به محل حادثه اعزام شد.

وی با بیان اینکه محدوده مذکور خارج از حوزه استحفاظی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران است، افزود: در این حادثه یک دستگاه خودرو «رنو ساندرو» به دلیل نامشخصی با بلوک های نیوجرسی وسط بزرگراه برخورد و پس از آن به شدت با یک دستگاه جرثقیل که در لاین سرعت متوقف شده و کارگران مشغول عملیات عمرانی بودند برخورد کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه در زمان حادثه یک آقا و خانم حدودا ۳۰ ساله در خودرو سواری حضور داشتند، گفت: با حضور آتش نشانان در محل این افراد از خودرو خارج و تحویل عوامل اورژانس شدند، که به تایید این عوامل جان خود را از دست داده بودند.

ملکی ادامه داد: در اثر این حادثه ۳ کارگر مرد ۳۰ الی ۵۰ ساله که با جرثقیل کار می کردند، نیز دچار مصدومیت شدند، که از این تعداد ۲ نفر به دلیل شدت جراحات به مراکز درمانی منتقل و یک نفر به صورت سرپایی مداوا شد.

وی از انتقال خودروها به محل امنی خبر داد و گفت: ترافیک سنگینی در اثر این حادثه ایجاد شده بود، که با کمک عوامل پلیس راهور، معبر مجددا بازگشایی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.