کد خبر: ۷۷۳۹۱
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
مسئول مدیریت مصرف توزیع برق استان مرکزی:
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از اجرای طرح های ویژه پیک سایی و مدیریت مصرف برق در این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهرنوش رفیعی اظهار داشت: در این راستا طرح های ذخیره عملیاتی، تعطیلات و تعمیرات، استفاده از مولدهای خودتامین، سه طرح ویژه صنایع است که تدوین و اجرا می شود.

وی افزود: در بخش کشاورزی نیز برنامه ویژه ای برای کاهش بار مصرفی در نظر گرفته شده که براساس آن کشاورزان می توانند از طریق هماهنگی با مدیریت های توزیع برق شهرستان خود، در چهار ساعت پیک مصرف، ساعات ۱۲ الی ۱۶ و ۲۰ الی ۲۴، موتور آب خود را خاموش کنند که در این صورت می توانند از ۲۰ ساعت برق رایگان در سایر اوقات شبانه روز استفاده کنند.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی تصریح کرد: اجرای این طرح ها به صورت سراسری، همه ساله از نیمه خرداد ماه به صورت رسمی آغاز می شود و تا ۱۵ شهریور ماه ادامه دارد.

رفیعی با بیان اینکه ۸۹۸ مشترک صنعتی و کشاورزی استان در طرح های کاهش پیک تابستان سال گذشته مشارکت داشته اند، افزود: این مشارکت و همکاری موجب پرداخت بالغ بر شش میلیارد تومان به عنوان پاداش در صورت حساب بهای برق مصرفی صاحبان صنایع و کشاورزان شده است.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی اظهار کرد: ساعات اوج مصرف در شبکه سراسری، دو بازه اوج روزانه و شبانه است که ساعات ۱۲ الی ۱۶ و ۱۹ الی ۲۳را شامل می شود.

رفیعی افزود: پیش بینی می شود  امسال پیک بار مصرف برق کشور با پنج درصد رشد به ۵۸ هزار و ۲۱۵ مگاوات برسد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.