کد خبر: ۷۷۳۷۵
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
رئیس پلیس راه مازندران از حادثه واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس با ۱۹ سرنشین در بابل خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیس 110 مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی مینی‌بوس در محور روستایی گنج‌افروز در شهرستان بابل، بلافاصله مأموران پاسگاه انتظامی بابلکنار و پلیس راه مستقر در محور به محل حادثه اعزام شدند. 

وی تصریح کرد: با حضور عوامل امدادی و مأموران پلیس، مشخص شد خودروی مینی‌بوس پس از برخورد با تیر برق حاشیه جاده واژگون شده و تمامی 19 سرنشین آن مصدوم شده‌اند. 

رئیس پلیس راه مازندران گفت:‌ مصدومان این حادثه به مراکز درمانی اعزام و 15 نفر از آنها پس از معالاجه سرپایی ترخیص و چهار نفر دیگر به علت شدت جراحات وارده بستری شدند. 

این مقام ارشد پلیس راه مازندران با اعلام این مطلب که علت این حادثه در دست بررسی است،‌ از رانندگان درخواست کرد که با رعایت کامل مقررات به رانندگی پرداخته و از عجله و شتاب پرهیز کنند.  

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.