کد خبر: ۷۷۳۵۵
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم خبر داد
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم از اعمال محدودیت ترافیکی در آزادراه قم – تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اکبر سلیمیان اظهار کرد: به دلیل نصب دال‌های پل در حال احداث واقع در کیلومتر 5 آزادراه قم – تهران، به مدت دو شبانه روز محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

وی افزود: این محدودیت از ساعت 6 صبح روز یکشنبه 20 خرداد تا ساعت 20 عصر روز سه‌شنبه 22 اسفند در محدوده مذکور اعمال شده و رانندگان برای ادامه سفر به مسیرهای دسترسی جایگزین هدایت می‌شوند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان قم مسیر دسترسی جایگزین در لاین شرقی ( مسیر قم به تهران ) را از طریق رمپ ورودی مجتمع خدماتی – رفاهی مهر و ماه اعلام کرد و گفت: در لاین غربی ( مسیر تهران به قم ) نیز رانندگان برای ادامه مسیر میتوانند از واریانتی که به همین منظور احداث شده استفاده کرده و مجددا به آزادراه وارد شوند.

وی با تاکید بر رعایت کامل جوانب ایمنی و توجه به علائم راهنمایی منصوب در محل خواستار همکاری و تعامل هر چه بیشتر رانندگان با عوامل مجری طرح شد .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

بدون شک تماشاگران فرانسوی خوشحالترین مردم حال حاظر کره زمین به حساب می‌آیند. جام جهانی روسیه تمام شد. اگر از تمامی عکاسان جام جهانی روسیه بپرسید که جذاب‌ترین عکس‌های جام جهانی مربوط به کدام بخش است، قطعا بخش تماشاگران را انتخاب خواهند کرد.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.