کد خبر: ۷۷۳۵۵
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم خبر داد
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم از اعمال محدودیت ترافیکی در آزادراه قم – تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اکبر سلیمیان اظهار کرد: به دلیل نصب دال‌های پل در حال احداث واقع در کیلومتر 5 آزادراه قم – تهران، به مدت دو شبانه روز محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

وی افزود: این محدودیت از ساعت 6 صبح روز یکشنبه 20 خرداد تا ساعت 20 عصر روز سه‌شنبه 22 اسفند در محدوده مذکور اعمال شده و رانندگان برای ادامه سفر به مسیرهای دسترسی جایگزین هدایت می‌شوند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان قم مسیر دسترسی جایگزین در لاین شرقی ( مسیر قم به تهران ) را از طریق رمپ ورودی مجتمع خدماتی – رفاهی مهر و ماه اعلام کرد و گفت: در لاین غربی ( مسیر تهران به قم ) نیز رانندگان برای ادامه مسیر میتوانند از واریانتی که به همین منظور احداث شده استفاده کرده و مجددا به آزادراه وارد شوند.

وی با تاکید بر رعایت کامل جوانب ایمنی و توجه به علائم راهنمایی منصوب در محل خواستار همکاری و تعامل هر چه بیشتر رانندگان با عوامل مجری طرح شد .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.