کد خبر: ۷۷۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
رئیس اداره عمران شهری اداره کل راه وشهرسازی کردستان:
رئیس اداره عمران شهری اداره کل راه وشهرسازی کردستان ازطراحی واجرای پیاده راه در خیابان فردوسی شهرسنندج خبرداد وگفت: اعتبار مورد نیاز برای اجرای این طرح ۸۰ میلیارد ریال است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مصطفی رضایی  در گفت و گو با خبرنگاران اجرای طرح های متنوع عمران شهری در راستای خدمت مردم  را از اولویت های راه وشهرسازی  استان خواند و گفت: از جمله این طرح ها، طراحی واجرای پیاده راه فردوسی در شهرسنندج است که یکی از مهمترین خیابان های موجود در سطح این شهر محسوب می شود.

وی عنوان کرد: مطالعاتی توسط دانشگاه کردستان برای اجرای این پروژه انجام شده بود و مصوبه شورای ترافیک استان را هم داشت ولی برای انجام مطالعات یکپارچه ای که حاوی پیوست فرهنگی و اجتماعی موردنیاز در این رابطه هم باشد کارهای مطالعاتی این پروژه به مهندسین مشاور حکمت سیال که سابقه انجام کار در این حوزه را دارند، سپرده شده است.

وی با اشاره به اینکه تا پایان نیمه نخست امسال کارطراحی و مطالعات یکپارچه این پروژه به اتمام می رسد، اظهارداشت: از آنجا که ترافیک عبوری در این مسیر شاهد هستیم مطالعات و طراحی این پروژه از اهمیت زیادی برخوردار است.

رئیس اداره عمران شهری اداره کل راه وشهرسازی کردستان با اشاره به اینکه تصمیمات لازم برای اجرایی کردن این پروژه در سفراخیر معاون وزیر راه وشهرسازی ومدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری به کردستان گرفته شده است، اضافه کرد: اعتبار مورد نیاز این پروژه ۸۰ میلیارد ریال است که ۶۰ میلیارد ریال آن از محل فروش املاک سازمان ملی زمین و مسکن و ۲۰ میلیارد ریال دیگر آن هم از منابع نقدی شرکت بازآفرینی شهری تامین خواهد شد.

رضایی عنوان کرد: بدون شک در نیمه دوم سال جاری این پروژه اجرایی می شود و  با اتمام آن شاهد بهره مندی مردم  سنندج از یکی دیگر از خدمات گسترده راه وشهرسازی در حوزه عمران شهری خواهیم بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

از آسیب‌های افزایش سن ازدواج می‌توان به افزایش ارتباط آزاد با جنس مخالف و دوستی‌های خارج از عرف و چارچوب‌های فرهنگی اشاره کرد.
آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: تمامی رانندگان تاکسی باید تا آخر آذر سال جاری پروانه هوشمند تاکسی دریافت کنند.