کد خبر: ۷۷۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
رئیس اداره عمران شهری اداره کل راه وشهرسازی کردستان:
رئیس اداره عمران شهری اداره کل راه وشهرسازی کردستان ازطراحی واجرای پیاده راه در خیابان فردوسی شهرسنندج خبرداد وگفت: اعتبار مورد نیاز برای اجرای این طرح ۸۰ میلیارد ریال است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مصطفی رضایی  در گفت و گو با خبرنگاران اجرای طرح های متنوع عمران شهری در راستای خدمت مردم  را از اولویت های راه وشهرسازی  استان خواند و گفت: از جمله این طرح ها، طراحی واجرای پیاده راه فردوسی در شهرسنندج است که یکی از مهمترین خیابان های موجود در سطح این شهر محسوب می شود.

وی عنوان کرد: مطالعاتی توسط دانشگاه کردستان برای اجرای این پروژه انجام شده بود و مصوبه شورای ترافیک استان را هم داشت ولی برای انجام مطالعات یکپارچه ای که حاوی پیوست فرهنگی و اجتماعی موردنیاز در این رابطه هم باشد کارهای مطالعاتی این پروژه به مهندسین مشاور حکمت سیال که سابقه انجام کار در این حوزه را دارند، سپرده شده است.

وی با اشاره به اینکه تا پایان نیمه نخست امسال کارطراحی و مطالعات یکپارچه این پروژه به اتمام می رسد، اظهارداشت: از آنجا که ترافیک عبوری در این مسیر شاهد هستیم مطالعات و طراحی این پروژه از اهمیت زیادی برخوردار است.

رئیس اداره عمران شهری اداره کل راه وشهرسازی کردستان با اشاره به اینکه تصمیمات لازم برای اجرایی کردن این پروژه در سفراخیر معاون وزیر راه وشهرسازی ومدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری به کردستان گرفته شده است، اضافه کرد: اعتبار مورد نیاز این پروژه ۸۰ میلیارد ریال است که ۶۰ میلیارد ریال آن از محل فروش املاک سازمان ملی زمین و مسکن و ۲۰ میلیارد ریال دیگر آن هم از منابع نقدی شرکت بازآفرینی شهری تامین خواهد شد.

رضایی عنوان کرد: بدون شک در نیمه دوم سال جاری این پروژه اجرایی می شود و  با اتمام آن شاهد بهره مندی مردم  سنندج از یکی دیگر از خدمات گسترده راه وشهرسازی در حوزه عمران شهری خواهیم بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

بدون شک تماشاگران فرانسوی خوشحالترین مردم حال حاظر کره زمین به حساب می‌آیند. جام جهانی روسیه تمام شد. اگر از تمامی عکاسان جام جهانی روسیه بپرسید که جذاب‌ترین عکس‌های جام جهانی مربوط به کدام بخش است، قطعا بخش تماشاگران را انتخاب خواهند کرد.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.