کد خبر: ۷۷۳۵۱
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
رئیس اداره ی پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی:
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی از آغاز بارش باران و وقوع سیلاب در استان طی هفته جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی صابری در گفتگو با خبرنگاران اظهارداشت: بررسی آخرین نقشه های پیش یابی نشان دهنده تقویت امواج تراز میانی جو از بعد از ظهر امروز در استان سبب رخداد رگبار باران توام با رعد و برق و وزش باد در مناطق شمالی استان خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این راستا طی امروز و یکشنبه بارشهای رگباری سطح وسیع تری از استان را در برخواهد گرفت: افزود: برای اوایل هفته هوایی توام با رگبار و رعد و برق و سیلابی شدن مسیل ها پیش بینی می شود.

صابری اضافه کرد: براساس پیش بینی کارشناسان هواشناسی فعالیت امواج ناپایدار موجب وقوع رگبار باران، رعدو برق و آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها در اوایل هفته جاری می شود.

 رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: شدت این ناپایداری ها برای نواحی شمالی و مرکزی استان و در روز شنبه پیش بینی شده است.

صابری افزود: در ۲۴ ساعت گذشته  تکاب  با دمای  ۶ درجه بالای صفر خنک ترین شهر استان و شاهیندژ  با دمای ۳۲  درجه   بالای صفر نسبت به دیگر نقاط استان هوای گرمتری داشت.

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: میزان بارندگی در ۲۴ ساعت گذشته در ارومیه ۰.۹ میلیمتر، نازلو۰.۶، ماکو ۱۵.۵، چالدران ۲.۶، شوط ۲.۵ و پلدشت ۲.۲ میلیمتر گزارش شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.