کد خبر: ۷۷۳۴۲
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۸
فرمانده انتظامی دامغان خبر داد
فرمانده انتظامی دامغان از کشف و انهدام باند توزیع مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد و گفت: در این عملیات دو نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ سید علی‌اکبر میری در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه مأموران مبارزه با مواد مخدر پس از دریافت اخباری مبنی بر حضور و فعالیت افرادی غیربومی درزمینهٔ توزیع مواد مخدر موضوع تحت پیگیری این ستاد قرار گرفت، ابراز داشت: پس از بررسی چند ماه کار اطلاعاتی این باند منهدم و ۳۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از آن‌ها کشف و ضبط شد.

وی ضمن بیان اینکه پلیس مبارزه با مواد مخدر هرگونه قاچاق را تحت نظارت دارد و با آن مقابله می‌کند، افزود: در این پرونده دو نفر دستگیر و به مراجع قضایی ارجاع داده شدند.

فرمانده انتظامی دامغان بابیان اینکه پلیس حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با مواد مخدر را در صدر برنامه‌های خود پیگیری می‌کند، ابراز داشت: در این عملیات یک خودرو سواری پراید نیز توقیف شد که این اقدام نیز در راستای برنامه‌های نیروی انتظامی صورت گرفت.

میری تأکید کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده اخباری مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر مراتب را با شماره‌های ثابت (۲۱۸۴۳۸۳ و ۲۱۸۴۱۱۸) در میان قرار دهند بی‌شک پلیس مبارزه با مواد مخدر به‌صورت ۲۴ ساعت پاسخگوی مردم و رسیدگی به درخواست آن‌ها خواهد بود.
برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، دستگیری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

لحظات فراموش نشدنی جام جهانی / تصاویر

بدون شک تماشاگران فرانسوی خوشحالترین مردم حال حاظر کره زمین به حساب می‌آیند. جام جهانی روسیه تمام شد. اگر از تمامی عکاسان جام جهانی روسیه بپرسید که جذاب‌ترین عکس‌های جام جهانی مربوط به کدام بخش است، قطعا بخش تماشاگران را انتخاب خواهند کرد.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر

طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.