کد خبر: ۷۷۳۴۲
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۸
فرمانده انتظامی دامغان خبر داد
فرمانده انتظامی دامغان از کشف و انهدام باند توزیع مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد و گفت: در این عملیات دو نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ سید علی‌اکبر میری در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه مأموران مبارزه با مواد مخدر پس از دریافت اخباری مبنی بر حضور و فعالیت افرادی غیربومی درزمینهٔ توزیع مواد مخدر موضوع تحت پیگیری این ستاد قرار گرفت، ابراز داشت: پس از بررسی چند ماه کار اطلاعاتی این باند منهدم و ۳۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از آن‌ها کشف و ضبط شد.

وی ضمن بیان اینکه پلیس مبارزه با مواد مخدر هرگونه قاچاق را تحت نظارت دارد و با آن مقابله می‌کند، افزود: در این پرونده دو نفر دستگیر و به مراجع قضایی ارجاع داده شدند.

فرمانده انتظامی دامغان بابیان اینکه پلیس حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با مواد مخدر را در صدر برنامه‌های خود پیگیری می‌کند، ابراز داشت: در این عملیات یک خودرو سواری پراید نیز توقیف شد که این اقدام نیز در راستای برنامه‌های نیروی انتظامی صورت گرفت.

میری تأکید کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده اخباری مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر مراتب را با شماره‌های ثابت (۲۱۸۴۳۸۳ و ۲۱۸۴۱۱۸) در میان قرار دهند بی‌شک پلیس مبارزه با مواد مخدر به‌صورت ۲۴ ساعت پاسخگوی مردم و رسیدگی به درخواست آن‌ها خواهد بود.
برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، دستگیری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

تبعات افزایش سن ازدواج در ایران

از آسیب‌های افزایش سن ازدواج می‌توان به افزایش ارتباط آزاد با جنس مخالف و دوستی‌های خارج از عرف و چارچوب‌های فرهنگی اشاره کرد.
آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

آخرین مهلت رانندگان تاکسی برای دریافت کارت هوشمند سوخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: تمامی رانندگان تاکسی باید تا آخر آذر سال جاری پروانه هوشمند تاکسی دریافت کنند.