کد خبر: ۷۷۳۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
معاون عمرانی استاندار فارس:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس کل اعتبارات آزادراه های این استان را دو هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عنایت الله رحیمی در گفت و گو با خبرنگاران پیرامون آخرین وضعیت آزادراه های استان فارس بیان کرد: در حال حاضر یکی از مهمترین پروژه های راه آزادراه شیراز به اصفهان است که فاصله شیراز به اصفهان را ۱۳۰ کیلومتر کاهش می دهد.

وی ادامه داد: این پروژه آبادی ها و شهرهای مسیر را متاثر می کند و در حال حاضر بیش از ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با تاکید بر اینکه آزادراه شیراز - اصفهان پیشرفت خوبی داشته، ادامه داد:  یکی دیگر از پروژه ها مربوط به تقاطع غیرهم سطح شیراز - سپیدان است که این پروژه نیز پیشرفت خوبی داشته است.

وی از آغاز عملیات احداث آزادراه پارسیان – لامرد خبرداد و افزود: یکی دیگر از پروژه های که توسط بخش خصوصی شروع شده این آزادراه است که هم اکنون عملیات احداث آن آغاز شده است.

رحیمی ادامه داد: علاوه بر این باند دوم فیروزآباد به جم نیز در دست اجراست و دارالمیزان به مهر نیز در حال طی مراحل نهایی است.پروژه فراشبند به فیروزآباد ۸۵ درصد پیشفت فیزیکی دارد که فقط روسازی باقیمانده است.

به گفته وی اعتبارات پروژه های آزادراه های فارس دو هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.