کد خبر: ۷۷۳۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
معاون عمرانی استاندار فارس:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس کل اعتبارات آزادراه های این استان را دو هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عنایت الله رحیمی در گفت و گو با خبرنگاران پیرامون آخرین وضعیت آزادراه های استان فارس بیان کرد: در حال حاضر یکی از مهمترین پروژه های راه آزادراه شیراز به اصفهان است که فاصله شیراز به اصفهان را ۱۳۰ کیلومتر کاهش می دهد.

وی ادامه داد: این پروژه آبادی ها و شهرهای مسیر را متاثر می کند و در حال حاضر بیش از ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با تاکید بر اینکه آزادراه شیراز - اصفهان پیشرفت خوبی داشته، ادامه داد:  یکی دیگر از پروژه ها مربوط به تقاطع غیرهم سطح شیراز - سپیدان است که این پروژه نیز پیشرفت خوبی داشته است.

وی از آغاز عملیات احداث آزادراه پارسیان – لامرد خبرداد و افزود: یکی دیگر از پروژه های که توسط بخش خصوصی شروع شده این آزادراه است که هم اکنون عملیات احداث آن آغاز شده است.

رحیمی ادامه داد: علاوه بر این باند دوم فیروزآباد به جم نیز در دست اجراست و دارالمیزان به مهر نیز در حال طی مراحل نهایی است.پروژه فراشبند به فیروزآباد ۸۵ درصد پیشفت فیزیکی دارد که فقط روسازی باقیمانده است.

به گفته وی اعتبارات پروژه های آزادراه های فارس دو هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.