کد خبر: ۷۷۳۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
معاون عمرانی استاندار فارس:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس کل اعتبارات آزادراه های این استان را دو هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عنایت الله رحیمی در گفت و گو با خبرنگاران پیرامون آخرین وضعیت آزادراه های استان فارس بیان کرد: در حال حاضر یکی از مهمترین پروژه های راه آزادراه شیراز به اصفهان است که فاصله شیراز به اصفهان را ۱۳۰ کیلومتر کاهش می دهد.

وی ادامه داد: این پروژه آبادی ها و شهرهای مسیر را متاثر می کند و در حال حاضر بیش از ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با تاکید بر اینکه آزادراه شیراز - اصفهان پیشرفت خوبی داشته، ادامه داد:  یکی دیگر از پروژه ها مربوط به تقاطع غیرهم سطح شیراز - سپیدان است که این پروژه نیز پیشرفت خوبی داشته است.

وی از آغاز عملیات احداث آزادراه پارسیان – لامرد خبرداد و افزود: یکی دیگر از پروژه های که توسط بخش خصوصی شروع شده این آزادراه است که هم اکنون عملیات احداث آن آغاز شده است.

رحیمی ادامه داد: علاوه بر این باند دوم فیروزآباد به جم نیز در دست اجراست و دارالمیزان به مهر نیز در حال طی مراحل نهایی است.پروژه فراشبند به فیروزآباد ۸۵ درصد پیشفت فیزیکی دارد که فقط روسازی باقیمانده است.

به گفته وی اعتبارات پروژه های آزادراه های فارس دو هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.