کد خبر: ۷۷۲۹۷
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
در چهارمحال و بختیاری
هماهنگ کننده تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: اعضای بدن یک بیمار مرگ مغزی در چهارمحال و بختیاری به بیماران نیازمند اهدا شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، زهرا سیاح در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه اعضای بدن یک بیمار مرگ مغزی در چهارمحال و بختیاری به بیماران نیازمند اهدا شد، اظهار داشت:حجت الله اسماعیلی از اهالی شهرستان بن دچار مرگ مغزی شده بود که با رضایت خانواده این بیمار، اعضای این بیمار مرگ مغزی به پنج بیمار نیازمند اهدا شد.

وی عنوان کرد: این بیمار مرگ مغزی ۴۰ ساله و اهل وردنجان شهرستان بن بوده است که در بیمارستان آیت الله کاشانی شهرکرد بستری بود.

هماهنگ کننده تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: این بیمار مرگ مغزی در پی حادثه تصادف دچار مرگ مغزی شده بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.