کد خبر: ۷۷۲۹۷
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
در چهارمحال و بختیاری
هماهنگ کننده تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: اعضای بدن یک بیمار مرگ مغزی در چهارمحال و بختیاری به بیماران نیازمند اهدا شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، زهرا سیاح در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه اعضای بدن یک بیمار مرگ مغزی در چهارمحال و بختیاری به بیماران نیازمند اهدا شد، اظهار داشت:حجت الله اسماعیلی از اهالی شهرستان بن دچار مرگ مغزی شده بود که با رضایت خانواده این بیمار، اعضای این بیمار مرگ مغزی به پنج بیمار نیازمند اهدا شد.

وی عنوان کرد: این بیمار مرگ مغزی ۴۰ ساله و اهل وردنجان شهرستان بن بوده است که در بیمارستان آیت الله کاشانی شهرکرد بستری بود.

هماهنگ کننده تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: این بیمار مرگ مغزی در پی حادثه تصادف دچار مرگ مغزی شده بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.