کد خبر: ۷۷۲۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۲
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از جمع آوری یک میلیارد تومان کمک های مردمی از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرید محبی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس با تقدیر از مشارکت بی نظیر مردم خیر و نوع دوست هم استانی در برنامه های ماه مبارک رمضان سال جاری بر تداوم این برنامه ها تا پایان ماه صوم و صیام تأکید کرد و افزود: میزان مشارکت مردم در برنامه های این نهاد نسبت به سال قبل  بسیار چشمگیر بوده است.

محبی تصریح کرد: طبق گزارشات اولیه از ابتدای ماه رمضان امسال تا کنون مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در سرفصلهای مختلف اطعام و افطاری، اکرام ایتام، فرزندان محسنین، کمک به بیماران صعب العلاج، دیدار مستقیم خیرین با خانواده های نیازمند، کمک مؤسسات خیریه پشتیبان استان و سایر سرفصل ها به این نهاد مساعدت شده است.  

محبی گفت:علیرغم شیطنت معاندین و بدخواهان نظام در مورد کمیته امداد، به لطف الهی میزان استقبال مردم و مسئولین در برنامه های شبهای قدر این نهاد انقلابی همچون اطعام و افطاری و ثبت نام حامیان اکرام و محسنین بسیار چشمگیر بوده که این خود بیانگر اعتماد مردمی به مسیر درست و منطقی و قابل قبول فعالیتهای امداد است.

وی ابراز داشت: کل درآمد صندوق های صدقات و سایر کمکهای مردمی این نهاد فقط برای رسیدگی به نیازمندان داخل استان هزینه شده و هیچ ریالی به سایر استانها و یا به خارج از کشور منتقل نمی شود.  

مدیرکل کمیته امداد استان کمکهای مردمی را در روز قدس جهت کمک به مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین طبق روال هرساله کمکی معنوی و از روی صدق و صفا و مبتنی بر اعتقادات با انتخاب خود مردم دانست و بیان کرد: این کمکها کاملا مجزا از صدقات مردمی بوده و صدقات در محل استان هزینه می شود.

محبی گفت: مهمترین پشتوانه و سرمایه کمیته امداد اعتماد مردم و مسئولین نظام و در رأس مقام معظم رهبری است.

وی افزود: کمیته امداد به دور از مسایل حاشیه ای و سیاسی در حال خدمت رسانی به نیازمندان است و به لطف الهی اعتماد مردم به این نهاد، پیوسته در حال افزایش است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

اتومبیل فراری 166MM با کد 212متعلق به یکی از کلکسیونرهای مشهور اروپا است و در حراجی ساتبی به قیمتی گزاف خریداری شده، توسط کنت جیانینو مارزوتی مهندس فقید ایتالیایی از روی یک هواپیمای جنگی طراحی شده و در مسابقات سرعت توسکانی سال 1951 موفق به کسب رتبه نخست جام شده است.
مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

برترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۷-۹۶ طی مراسمی در سالن همایش‌های برج میلاد معرفی شدند.