کد خبر: ۷۷۲۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۲
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از جمع آوری یک میلیارد تومان کمک های مردمی از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرید محبی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس با تقدیر از مشارکت بی نظیر مردم خیر و نوع دوست هم استانی در برنامه های ماه مبارک رمضان سال جاری بر تداوم این برنامه ها تا پایان ماه صوم و صیام تأکید کرد و افزود: میزان مشارکت مردم در برنامه های این نهاد نسبت به سال قبل  بسیار چشمگیر بوده است.

محبی تصریح کرد: طبق گزارشات اولیه از ابتدای ماه رمضان امسال تا کنون مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در سرفصلهای مختلف اطعام و افطاری، اکرام ایتام، فرزندان محسنین، کمک به بیماران صعب العلاج، دیدار مستقیم خیرین با خانواده های نیازمند، کمک مؤسسات خیریه پشتیبان استان و سایر سرفصل ها به این نهاد مساعدت شده است.  

محبی گفت:علیرغم شیطنت معاندین و بدخواهان نظام در مورد کمیته امداد، به لطف الهی میزان استقبال مردم و مسئولین در برنامه های شبهای قدر این نهاد انقلابی همچون اطعام و افطاری و ثبت نام حامیان اکرام و محسنین بسیار چشمگیر بوده که این خود بیانگر اعتماد مردمی به مسیر درست و منطقی و قابل قبول فعالیتهای امداد است.

وی ابراز داشت: کل درآمد صندوق های صدقات و سایر کمکهای مردمی این نهاد فقط برای رسیدگی به نیازمندان داخل استان هزینه شده و هیچ ریالی به سایر استانها و یا به خارج از کشور منتقل نمی شود.  

مدیرکل کمیته امداد استان کمکهای مردمی را در روز قدس جهت کمک به مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین طبق روال هرساله کمکی معنوی و از روی صدق و صفا و مبتنی بر اعتقادات با انتخاب خود مردم دانست و بیان کرد: این کمکها کاملا مجزا از صدقات مردمی بوده و صدقات در محل استان هزینه می شود.

محبی گفت: مهمترین پشتوانه و سرمایه کمیته امداد اعتماد مردم و مسئولین نظام و در رأس مقام معظم رهبری است.

وی افزود: کمیته امداد به دور از مسایل حاشیه ای و سیاسی در حال خدمت رسانی به نیازمندان است و به لطف الهی اعتماد مردم به این نهاد، پیوسته در حال افزایش است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.