کد خبر: ۷۷۲۷۳
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۴
سرپرست سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج از سقوط یک دستگاه خودرو سواری در دامنه کوه آبیدر خبر داد و گفت : بر اثر این حادثه راننده این خودرو جان خود را از دست داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سهیل فضل وزیری در گفت وگو با خبرنگاران در سنندج از سقوط یک دستگاه خودرو سواری در دامنه کوه آبیدر خبر داد و اظهار کرد: بر اثر این حادثه راننده این خودرو جان خود را از دست داد.

وی خاطرنشان کرد: یک دستگاه خودرو سواری سمند در مسیر بان شلانه آبیدر به دره رحمان سقوط می کند.

سرپرست سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج اضافه کرد: پس از وقوع این حادثه امداد گران این سازمان سریعاً به محل حادثه اعزام شدند و توانستند راننده را از داخل ماشین بیرون بکشند.

وی گفت: متاسفانه براثر شدت جراحات وارده رانند ه  این خودرو که 45  ساله  هم سن داشت جان خود را از دست داد.
برچسب ها: شهرفردا ، کردستان ، کشته
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.