کد خبر: ۷۷۱۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
استاندار چهارمحال و بختیاری:
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به کم آبی در چهارمحال و بختیاری، گفت: ذخیره آب پشت سد زاینده رود کاهش یافته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اقبال عباسی در شورای اداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه حفظ منابع آب در چهارمحال و بختیاری ضرروی است، اظهار داشت: کاهش بارش ها در سال گذشته منابع آب چهارمحال و بختیاری را با مشکل مواجه کرده است.

ذخیره ۱۵۰ میلیون متر مکعب آب در سد زاینده رود

وی عنوان کرد: در پشت سد زاینده رود ۴۰۰ میلیون متر مکعب آب جمع شده بود که در فروردین امسال به ۱۵۰ میلیون متر مکعب رسیده است.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: منابع آب تامین کننده آب این سد بسیار کاهش یافته است و تنها چهار ماه برای سه استان می تواند آب تامین کند.

وی ادامه داد: اختصاص منابع آب به بخش شرب در این استان بسیار ضروری است و باید مصرف آب در بخش کشاورزی کاهش یابد.

ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب در چهارمحال و بختیاری ضروری است

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب در استان چهارمحال و بختیاری بسیارضروری است.

وی با اشاره به انتصاب مدیران جدید در چهارمحال و بختیاری، عنوان کرد: طی هشت ماه گذشته ۲۶ مدیر در استان چهارمحال و بختیاری تغییر کرده است.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در انتصاب مدیران جدید در این استان، تخصص، تجربه، مهارت و توانمندی های در انجام وظایف محموله در نظر گرفته شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.