کد خبر: ۷۷۱۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی:
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: درحال حاضر ۶ هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی ملی فاقد سند مالکیت است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا مصطفی زاده با بیان اینکه ثبت اسناد و املاک خراسان شمالی برای سند مالکیت این میزان زمین تصمیم گیری کند، اظهار کرد: انتظار می رود ثبت اسناد، هرچه سریعتر سند مالکیت این زمین ها را به نام راه و شهرسازی استان صادر کند.

مصطفی زاده افزود: همچنین تاکنون  ۴۰۵ هکتار از اراضی ملی دارای سند مالکیت از سوی منابع طبیعی به راه و شهرسازی خراسان شمالی منتقل نشده است.

وی تصریح کرد: در محدوده شهر بجنورد هیچ کاربری اداری در اختیار راه و شهرسازی استان برای واگذاری به دستگاه های دولتی وجود ندارد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی تصریح کرد: هرگونه واگذاری اراضی برابر بخشنامه تفویض اختیار و دستورالعمل های واصله منوط و مشروط به داشتن سند مالکیت به نام سازمان ملی زمین و مسکن است.

مصطفی زاده گفت: برابر تذکرات سازمان ملی زمین و مسکن، واگذاری و انعقاد قرارداد خارج از اختیارات تفویضی و عقد قرارداد غیر از فرم‌های مصوب و ابلاغی سازمان مذکور فاقد اعتبار و وجاهت قانونی است که در صورت وجود هرگونه تخلف، اعضای هیات نمایندگی به دادگاه و هیات تخلفات اداری معرفی خواهند شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اتخاذ تمهیدات ترافیکی برای برگزاری راهپیمایی روز قدس

اتخاذ تمهیدات ترافیکی برای برگزاری راهپیمایی روز قدس

تمهیدات ترافیکی برای برگزاری هرچه بهتر راهپیمایی روز قدس از سوی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تشریح شد.
خبر خوش برای خبرنگاران بدون طرح ترافیک

خبر خوش برای خبرنگاران بدون طرح ترافیک

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: بزودی سامانه‌ای برای ثبت نام ثبت نام از خبرنگاران برای دریافت کارت بلیت مترو اعلام خواهد شد.