کد خبر: ۷۷۰۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
فرماندار نور:
فرماندار نور به جاذبه‌های گردشگری شهرستان اشاره کرد و گفت: پارک جنگلی نور ظرفیت خوبی برای توسعه گردشگری شهرستان و منطقه غرب استان به شمار می‌رود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی شادمان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به واگذاری پارک جنگلی نور به شهرداری به مدت سال اظهار داشت: این واگذاری سبب سرمایه‌گذاری و توسعه زیرساخت‌های گردشگری می‌شود و سبب خواهد شد تا سرمایه‌گذار با اطمینان و آرامش در منطقه سرمایه‌گذاری کند.

وی انتخاب شهرستان نور به‌عنوان منطقه ویژه گردشگری را از دیگر امتیازات و ظرفیت‌ها برای توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری بیان کرد و گفت: ایجاد منطقه گردشگری به رونق اقتصادی شهرستان کمک کند.

شادمان همچنین به وجود ۳۲ کیلومتر نوار ساحلی در شهرستان اشاره کرد و گفت: آزادسازی حریم ۶۰ متری نوار ساحلی به‌طور ویژه در دستور کار قرارگرفته و این طرح کلید خورده است.

فرماندار شهرستان نور، ساماندهی سواحل دریا را از برنامه‌های اساسی برشمرد و با اظهار اینکه ساماندهی نشدن مشکلاتی را ایجاد کرده است از اجرای طرح آزادسازی حریم دریا در امتداد خیابان امام علی (ع) خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.