کد خبر: ۷۷۰۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
فرماندار نور:
فرماندار نور به جاذبه‌های گردشگری شهرستان اشاره کرد و گفت: پارک جنگلی نور ظرفیت خوبی برای توسعه گردشگری شهرستان و منطقه غرب استان به شمار می‌رود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی شادمان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به واگذاری پارک جنگلی نور به شهرداری به مدت سال اظهار داشت: این واگذاری سبب سرمایه‌گذاری و توسعه زیرساخت‌های گردشگری می‌شود و سبب خواهد شد تا سرمایه‌گذار با اطمینان و آرامش در منطقه سرمایه‌گذاری کند.

وی انتخاب شهرستان نور به‌عنوان منطقه ویژه گردشگری را از دیگر امتیازات و ظرفیت‌ها برای توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری بیان کرد و گفت: ایجاد منطقه گردشگری به رونق اقتصادی شهرستان کمک کند.

شادمان همچنین به وجود ۳۲ کیلومتر نوار ساحلی در شهرستان اشاره کرد و گفت: آزادسازی حریم ۶۰ متری نوار ساحلی به‌طور ویژه در دستور کار قرارگرفته و این طرح کلید خورده است.

فرماندار شهرستان نور، ساماندهی سواحل دریا را از برنامه‌های اساسی برشمرد و با اظهار اینکه ساماندهی نشدن مشکلاتی را ایجاد کرده است از اجرای طرح آزادسازی حریم دریا در امتداد خیابان امام علی (ع) خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.