کد خبر: ۷۷۰۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
فرماندار نور:
فرماندار نور به جاذبه‌های گردشگری شهرستان اشاره کرد و گفت: پارک جنگلی نور ظرفیت خوبی برای توسعه گردشگری شهرستان و منطقه غرب استان به شمار می‌رود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی شادمان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به واگذاری پارک جنگلی نور به شهرداری به مدت سال اظهار داشت: این واگذاری سبب سرمایه‌گذاری و توسعه زیرساخت‌های گردشگری می‌شود و سبب خواهد شد تا سرمایه‌گذار با اطمینان و آرامش در منطقه سرمایه‌گذاری کند.

وی انتخاب شهرستان نور به‌عنوان منطقه ویژه گردشگری را از دیگر امتیازات و ظرفیت‌ها برای توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری بیان کرد و گفت: ایجاد منطقه گردشگری به رونق اقتصادی شهرستان کمک کند.

شادمان همچنین به وجود ۳۲ کیلومتر نوار ساحلی در شهرستان اشاره کرد و گفت: آزادسازی حریم ۶۰ متری نوار ساحلی به‌طور ویژه در دستور کار قرارگرفته و این طرح کلید خورده است.

فرماندار شهرستان نور، ساماندهی سواحل دریا را از برنامه‌های اساسی برشمرد و با اظهار اینکه ساماندهی نشدن مشکلاتی را ایجاد کرده است از اجرای طرح آزادسازی حریم دریا در امتداد خیابان امام علی (ع) خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

اتومبیل فراری 166MM با کد 212متعلق به یکی از کلکسیونرهای مشهور اروپا است و در حراجی ساتبی به قیمتی گزاف خریداری شده، توسط کنت جیانینو مارزوتی مهندس فقید ایتالیایی از روی یک هواپیمای جنگی طراحی شده و در مسابقات سرعت توسکانی سال 1951 موفق به کسب رتبه نخست جام شده است.
مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

برترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۷-۹۶ طی مراسمی در سالن همایش‌های برج میلاد معرفی شدند.