کد خبر: ۷۷۰۴۶
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
رئیس پلیس کهگیلویه و بویراحمد:
رئیس پلیس کهگیلویه و بویراحمد گفت: خواستگار کلاهبردار دستگیر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید بالش زر افزود: مردی که در پوشش خواستگار دو خانم را اغفال و مبلغ ۱۳۵ میلیون ریال از آنها کلاهبرداری کرده بود، در یاسوج دستگیر و روانه زندان شد.

وی بیان داشت: دو خانم به پلیس آگاهی مراجعه و علیه مردی که از راه خواستگاری دروغین و جلب اعتماد آنها مبلغ ۱۵ و ۱۲۰ میلیون ریال از آنها کلاهبرداری کرده، شکایت کردند.

بالش زر تصریح کرد: یکی از شاکی ها در این خصوص گفته "فردی خود را مهدی معرفی کرده و پس از خواستگاری من از خانواده ام، اعتماد مرا جلب کرد تا اینکه یک روز گفت می خواهم طلاهایت را عوض کنم سپس مرا به طلافروشی برد و در فرصت مناسب دو عدد گوشواره به ارزش ۱۵ میلیون ریال را برداشت و از محل فرار کرد. "

وی افزود: خانم دیگر نیز ماجرا را اینگونه بیان کرده که"شخصی خود را میثم معرفی کرد و پس از طرح خواستگاری و جلب اعتماد به من پیشنهاد داد طلاهایت را بفروش تا در بانک برایت سپرده گذاری کنم و من هم با فروش طلاها مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال آماده کردم و به من زنگ زد و گفت بیا بانک تا پول را واریز کنم و در جلوی بانک کیف را از من گرفت و در یک فرصت مناسب از غفلت من سوء استفاده کرد و از محل متواری شد.

بالش زر اظهار داشت: به دنبال اظهارات مال باختگان و ترسیم چهره فرضی متهم، با دریافت اطلاعات شماره تلفن متهم، استعلام ها و اقدامات فنی لازم توسط مأموران انجام و پس از تحقیقات لازم و پیگیریهای مستمر و شناسایی محل تردد، مأموران در اقدامی سریع و غافلگیرانه متهم را در جلوی بیمارستان امام سجاد (ع) شهر یاسوج دستگیر کردند و به پلیس آگاهی انتقال دادند.

بالش زر گفت: درخصوص موضوع از متهم تحقیق به عمل آمد که متهم در ابتدا منکر هرگونه کلاهبرداری شد اما در ادامه با رونمایی از اسناد و مدارک جمع آوری شده و مواجه حضوری با شکات لب به اعتراف گشود و به بزه انتسابی یعنی خواستگاری دروغین و کلاهبرداری از هر دو خانم اعتراف کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.