کد خبر: ۷۷۰۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی:
فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی گفت:بر اثر برخورد صاعقه متاسفانه مرد ۵۵ ساله روستایی در شهرستان ملکشاهی فوت کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ خسرو تنها در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ مبنی بر مرگ یک نفر در روستای قلع جوق شهرستان ملکشاهی، بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: با بررسی ماموران مشخص شد، شخص فوت شده مردی ۵۵ ساله بوده که در هنگام چرای گوسفندان بر اثر برخورد صاعقه کشته شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی در پایان با بیان اینکه بر اساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی بارش های پراکنده و احتمال وقوع رعد و برق در شهرستان متصور است از شهروندان و روستاییان خواست از تردد غیر ضرورخودداری کرده و در هنگام بیرون رفتن مراقبت لازم را از خود و همراهان به عمل آورند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست گفت: موضوع طرح ترافیک و زوج و فرد مواردی است که بر اساس قانون باید شورای عالی ترافیک تهران تصمیم‌گیری کند.
فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهشهای سازمان آموزش و پرورش فنی و حرفه ای کشور گفت: واگذاری آموزش به بخش دولتی درحالی که در کشورهای توسعه یافته تا 96 درصد دنبال شده است و کشورهایی نظیر آمریکا و فرانسه کمتر از 5 درصد تولی گری آموزش را به بخش دولتی سپرده اند، نظام آموزشی ایران با بهره وری حداقلی در اختیار دولتی هاست.