کد خبر: ۷۷۰۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی:
فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی گفت:بر اثر برخورد صاعقه متاسفانه مرد ۵۵ ساله روستایی در شهرستان ملکشاهی فوت کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ خسرو تنها در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ مبنی بر مرگ یک نفر در روستای قلع جوق شهرستان ملکشاهی، بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: با بررسی ماموران مشخص شد، شخص فوت شده مردی ۵۵ ساله بوده که در هنگام چرای گوسفندان بر اثر برخورد صاعقه کشته شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی در پایان با بیان اینکه بر اساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی بارش های پراکنده و احتمال وقوع رعد و برق در شهرستان متصور است از شهروندان و روستاییان خواست از تردد غیر ضرورخودداری کرده و در هنگام بیرون رفتن مراقبت لازم را از خود و همراهان به عمل آورند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.