کد خبر: ۷۷۰۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی:
فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی گفت:بر اثر برخورد صاعقه متاسفانه مرد ۵۵ ساله روستایی در شهرستان ملکشاهی فوت کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ خسرو تنها در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ مبنی بر مرگ یک نفر در روستای قلع جوق شهرستان ملکشاهی، بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: با بررسی ماموران مشخص شد، شخص فوت شده مردی ۵۵ ساله بوده که در هنگام چرای گوسفندان بر اثر برخورد صاعقه کشته شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی در پایان با بیان اینکه بر اساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی بارش های پراکنده و احتمال وقوع رعد و برق در شهرستان متصور است از شهروندان و روستاییان خواست از تردد غیر ضرورخودداری کرده و در هنگام بیرون رفتن مراقبت لازم را از خود و همراهان به عمل آورند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه خصولتی‌ها بازار مسکن را داغ کردند/ طغیان بازار اجاره در پیش است

چگونه خصولتی‌ها بازار مسکن را داغ کردند/ طغیان بازار اجاره در پیش است

یک کارشناس بازار گفت: عرضه مسکن در اختیار شرکتهای دولتی یا شبه دولتی است که در ایران بر امواج سیاسی و اقتصادی موج سواری می‌کنند و مادامیکه قیمت مصالح ساختمانی روند افزایشی دارد رشد قیمت مسکن و طغیان بازار اجاره انکار ناپذیر است.
ارجاع یا اصلاح؛ مصوبه جایگزین برج باغ‌ها بر سر دو راهی!

ارجاع یا اصلاح؛ مصوبه جایگزین برج باغ‌ها بر سر دو راهی!

سخنگوی شورای شهر گفت: پیشنهاد جایگزین شهرداری تهران برای برج باغ‌ها با وجود اعمال قوانین سختگیرانه در ساخت و ساز نتوانست صیانت و نگهداری از باغها را مورد توجه قرار دهد لذا یا به شهرداری ارجاع شده و یا چکش کاری تخصصی آن با مهندسان مشاور در شورا صورت می‌گیرد.