کد خبر: ۷۷۰۳۰
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
شهردار اردبیل مطرح کرد
شهردار اردبیل از تولید و توزیع 22 هزار تن آسفالت همزمان با شروع فصل کاری در اردبیل خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمید لطف‌اللهیان اظهار کرد: از ابتدای شروع فصل کاری جدید تا کنون بیش از 22 هزارتن آسفالت در مناطق 5 گانه شهرداری اردبیل تولید و توزیع شده است.

وی با بیان اینکه عملیات عمرانی در شهر به صورت شبانه نیز انجام می‌گیرد بیان کرد: با توجه به اینکه انجام اقدامات عمرانی باعث مشکلاتی در رفت‌وآمد شهروندان می‌شود، اقدام عملیات عمرانی با تأکید ویژه به صورت شبانه‌روزی تداوم خواهد یافت تا علاوه بر بهره‌گیری مناسب از فصل کاری طرح‌های مورد انتظار در سریع‌ترین بازه زمانی به پایان برسد.

شهردار اردبیل تصریح کرد: با رایزنی‌های انجام پذیرفته و تولید و توزیع آسفالت مورد نیاز، معابر اصلی آسفالت شده و معابر فرعی نیز  در حال آسفالت‌ریزی  است.

شهردار اردبیل بهسازی و آسفالت معابر را یکی از مهمترین مطالبات شهروندان عنوان کرد و گفت: عملیات عمرانی به منظور جلب رضایت شهروندان با قدرت و انجسام مناسب نیروها همچنان ادامه خواهد یافت.

وی از توزیع یکنواخت فعالیت‌های عمرانی شهرداری اردبیل از حاشیه تا مرکز شهر خبرداد و بیان کرد: بیش از 230 هزار تن مصالح نیز خریداری شده که 202 تن از این مقادیر برای بهره‌برداری، جمع‌آوری گردیده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اهمیت و تاثیر حیوانات در زندگی انسان‌ها/ تصاویر

اهمیت و تاثیر حیوانات در زندگی انسان‌ها/ تصاویر

حیات‌وحش، بخشی از سیستم پیچیده بوم‌سازه‌گانی (اکوسیستم‌هایی) است که در افزایش بهره‌وری و پایداری بوم‌سازه‌ها نقش اساسی دارد و انسان برای تأمین آب، غذا، ارزش‌های زیبایی‌شناختی و فعالیت‌های تفریحی خود به آن وابسته است.
تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

مراسم تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز با حضور حجت الاسلام رحیمیان و مروی نمایندگان مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد و پیکر‌های شهیدان با حضور جمع کثیری از مردم از حسینیه عاشقان ثارالله اهواز به سمت چهارراه زند تشییع شد.
پربازدیدترین ها