کد خبر: ۷۷۰۳۰
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
شهردار اردبیل مطرح کرد
شهردار اردبیل از تولید و توزیع 22 هزار تن آسفالت همزمان با شروع فصل کاری در اردبیل خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمید لطف‌اللهیان اظهار کرد: از ابتدای شروع فصل کاری جدید تا کنون بیش از 22 هزارتن آسفالت در مناطق 5 گانه شهرداری اردبیل تولید و توزیع شده است.

وی با بیان اینکه عملیات عمرانی در شهر به صورت شبانه نیز انجام می‌گیرد بیان کرد: با توجه به اینکه انجام اقدامات عمرانی باعث مشکلاتی در رفت‌وآمد شهروندان می‌شود، اقدام عملیات عمرانی با تأکید ویژه به صورت شبانه‌روزی تداوم خواهد یافت تا علاوه بر بهره‌گیری مناسب از فصل کاری طرح‌های مورد انتظار در سریع‌ترین بازه زمانی به پایان برسد.

شهردار اردبیل تصریح کرد: با رایزنی‌های انجام پذیرفته و تولید و توزیع آسفالت مورد نیاز، معابر اصلی آسفالت شده و معابر فرعی نیز  در حال آسفالت‌ریزی  است.

شهردار اردبیل بهسازی و آسفالت معابر را یکی از مهمترین مطالبات شهروندان عنوان کرد و گفت: عملیات عمرانی به منظور جلب رضایت شهروندان با قدرت و انجسام مناسب نیروها همچنان ادامه خواهد یافت.

وی از توزیع یکنواخت فعالیت‌های عمرانی شهرداری اردبیل از حاشیه تا مرکز شهر خبرداد و بیان کرد: بیش از 230 هزار تن مصالح نیز خریداری شده که 202 تن از این مقادیر برای بهره‌برداری، جمع‌آوری گردیده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

چگونه حمل و نقل ریلی کشور را بومی سازی کنیم؟

حمل و نقل ریلی یکی از بخشهای مهم حمل و نقل، در عرصه اقتصادی صنعتی و اجتماعی کشور هاست که هر چه تیراژ خرید محصولات وارداتی افزایش یابد به همان میزان بومی سازی و تولید آنها در کشور تسریع خواهد شد.
چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

چگونه حاشیه نشینی توسعه شهرها را تهدید می کند؟

کارشناسان معتقدند با افزایش گرانی و تورم رشد حاشیه نشینی در شهرها سرعت گرفته و شاخص های توسعه شهری را تهدید می کند.