کد خبر: ۷۷۰۲۹
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
اختصاصی شهر فردا؛
نکته جالب این است که سعی شده در طراحی سرویسهای بهداشتی ژاپن، نمای بیرونی متناسب با فضای آن منطقه باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،   طراحی سرویسهای بهداشتی ژاپن  شگفت انگیز است. بعضی از آنها موسیقی نیز پخش می کنند، اما همه آنها لوکس نیستند. 40٪ از سرویسهای بهداشتی عمومی در مقصدهای اصلی توریستی ژاپن هنوز هم به صورت نشسته و سنتی است. اما دولت ژاپن قصد دارد تا اوایل سال 2020 برای برگزاری بازی های المپیک توکیو آنها را به تبدیل به توالت فرنگی کند.

نکته جالب این است که سعی شده در طراحی سرویسهای بهداشتی ژاپن، نمای بیرونی متناسب با فضای آن منطقه باشد. به عنوان مثال، طرح خاکستری برای سرویس بهداشتی روبروی بلوک های سیمانی و طراحی سبز و شبیه درخت برای سرویس بهداشتی قرار گرفته در بین درختان.

در این گزارش عکسهای متنوعی از طراحی سرویسهای بهداشتی در شهر توکیو را می بینید:
منبع: گاردین
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.