کد خبر: ۷۷۰۲۹
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
اختصاصی شهر فردا؛
نکته جالب این است که سعی شده در طراحی سرویسهای بهداشتی ژاپن، نمای بیرونی متناسب با فضای آن منطقه باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،   طراحی سرویسهای بهداشتی ژاپن  شگفت انگیز است. بعضی از آنها موسیقی نیز پخش می کنند، اما همه آنها لوکس نیستند. 40٪ از سرویسهای بهداشتی عمومی در مقصدهای اصلی توریستی ژاپن هنوز هم به صورت نشسته و سنتی است. اما دولت ژاپن قصد دارد تا اوایل سال 2020 برای برگزاری بازی های المپیک توکیو آنها را به تبدیل به توالت فرنگی کند.

نکته جالب این است که سعی شده در طراحی سرویسهای بهداشتی ژاپن، نمای بیرونی متناسب با فضای آن منطقه باشد. به عنوان مثال، طرح خاکستری برای سرویس بهداشتی روبروی بلوک های سیمانی و طراحی سبز و شبیه درخت برای سرویس بهداشتی قرار گرفته در بین درختان.

در این گزارش عکسهای متنوعی از طراحی سرویسهای بهداشتی در شهر توکیو را می بینید:
منبع: گاردین
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.