کد خبر: ۷۷۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: مجموعه راه و شهرسازی به دنبال استفاده از منابع یارانه‌ای وزارت راه و شهرسازی است تا مطالبات باقی مانده مسکن مهر استان مرتفع شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، داریوش حسینی در شورای تأمین مسکن استان با اشاره به مطالبات مردم درباره مسکن مهر اظهار داشت: هر چه سریع‌تر باید واحدهای مسکن مهر در استان تعیین تکلیف شوند.

وی با بیان اینکه منابع یارانه‌ای باید جذب شود، افزود: مجموعه راه و شهرسازی به دنبال استفاده از منابع یارانه‌ای وزارت راه و شهرسازی است تا مطالبات باقی مانده مسکن مهر استان مرتفع شود.

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: با تلاش‌های انجام شده در راستای ساخت پروژه‌های مسکن مهر، چهارمحال و بختیاری رتبه سوم کشور را کسب نمود که نشان از جدیت اداره راه و شهرسازی و تعامل سازنده این اداره کل با سایر دستگاه‌های مربوطه را داشته است.

علی ملکپور مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری از احداث 800 واحد روستایی و 130 واحد شهری ویژه مددجویان فاقد مسکن در سال جدید با همکاری سپاه پاسداران، بسیج سازندگی و قرارگاه خاتم‌الانبیاء و با نظارت کمیته امداد خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

رشد اجاره بها از اول تیر چقدر است؟/ راهکار حمایت از مستاجران

کارشناس بازار مسکن گفت: درحالیکه در دنیا راهکارهایی نظیر تعیین اجاره‌بهای مسکن در مناطق مختلف شهری، تعیین دفعات و حداکثر میزان افزایش اجاره‌بها و نیز تعیین شرایط فسخ و تمدید قرارداد اجاره برای حمایت از مستاجران تدوین شده رشد اجاره بها در ایران تابع تورم عمومی و تورم مسکن است.
توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه کمربند سبز پایتخت؛ تهدید منابع آبی یا فیلتری برای هوای تهران

توسعه فضای سبز شهری یکی از شاخص های توسعه یافتگی شهرها تلقی می شود که با انتخاب گونه‌های درست جنگلی می‌تواند نقش ریه‌های کلانشهر آلوده به دود و ماشین را ایفا کند و در تقویت آب سفره های زیر زمینی نیز موثر باشد.