کد خبر: ۷۷۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: مجموعه راه و شهرسازی به دنبال استفاده از منابع یارانه‌ای وزارت راه و شهرسازی است تا مطالبات باقی مانده مسکن مهر استان مرتفع شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، داریوش حسینی در شورای تأمین مسکن استان با اشاره به مطالبات مردم درباره مسکن مهر اظهار داشت: هر چه سریع‌تر باید واحدهای مسکن مهر در استان تعیین تکلیف شوند.

وی با بیان اینکه منابع یارانه‌ای باید جذب شود، افزود: مجموعه راه و شهرسازی به دنبال استفاده از منابع یارانه‌ای وزارت راه و شهرسازی است تا مطالبات باقی مانده مسکن مهر استان مرتفع شود.

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: با تلاش‌های انجام شده در راستای ساخت پروژه‌های مسکن مهر، چهارمحال و بختیاری رتبه سوم کشور را کسب نمود که نشان از جدیت اداره راه و شهرسازی و تعامل سازنده این اداره کل با سایر دستگاه‌های مربوطه را داشته است.

علی ملکپور مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری از احداث 800 واحد روستایی و 130 واحد شهری ویژه مددجویان فاقد مسکن در سال جدید با همکاری سپاه پاسداران، بسیج سازندگی و قرارگاه خاتم‌الانبیاء و با نظارت کمیته امداد خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر

اتومبیل فراری 166MM با کد 212متعلق به یکی از کلکسیونرهای مشهور اروپا است و در حراجی ساتبی به قیمتی گزاف خریداری شده، توسط کنت جیانینو مارزوتی مهندس فقید ایتالیایی از روی یک هواپیمای جنگی طراحی شده و در مسابقات سرعت توسکانی سال 1951 موفق به کسب رتبه نخست جام شده است.
مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر

برترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۷-۹۶ طی مراسمی در سالن همایش‌های برج میلاد معرفی شدند.