کد خبر: ۷۷۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: مجموعه راه و شهرسازی به دنبال استفاده از منابع یارانه‌ای وزارت راه و شهرسازی است تا مطالبات باقی مانده مسکن مهر استان مرتفع شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، داریوش حسینی در شورای تأمین مسکن استان با اشاره به مطالبات مردم درباره مسکن مهر اظهار داشت: هر چه سریع‌تر باید واحدهای مسکن مهر در استان تعیین تکلیف شوند.

وی با بیان اینکه منابع یارانه‌ای باید جذب شود، افزود: مجموعه راه و شهرسازی به دنبال استفاده از منابع یارانه‌ای وزارت راه و شهرسازی است تا مطالبات باقی مانده مسکن مهر استان مرتفع شود.

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: با تلاش‌های انجام شده در راستای ساخت پروژه‌های مسکن مهر، چهارمحال و بختیاری رتبه سوم کشور را کسب نمود که نشان از جدیت اداره راه و شهرسازی و تعامل سازنده این اداره کل با سایر دستگاه‌های مربوطه را داشته است.

علی ملکپور مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری از احداث 800 واحد روستایی و 130 واحد شهری ویژه مددجویان فاقد مسکن در سال جدید با همکاری سپاه پاسداران، بسیج سازندگی و قرارگاه خاتم‌الانبیاء و با نظارت کمیته امداد خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رکود به بازار مسکن بازگشت

رکود به بازار مسکن بازگشت

کاهش قدرت خرید متقاضیان مهمترین دلیلی است که باعث شده از بازار مسکن پایتخت برای ششمین ماه متوالی با افت قابل ملاحظه حجم معاملات روبه‌رو شود به طوری که گفته می شود تعداد معاملات خرید آپارتمان در آبان ماه امسال به کمترین میزان خود طی دست‌کم چهار سال گذشته رسیده است .
دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

دانشگاه تهران پتانسیل ثبت جهانی دارد

شهردار تهران صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های مقاوم‌سازی، بهسازی و تجهیز ساختمان دانشکده حقوق و علوم سیاسی شرکت کرد.