کد خبر: ۷۷۰۰۵
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
شهردار ایلام گفت: شهرداری ایلام برای خدمت به شهروندان با تمام توان تلاش می‌کند و تجهیز ناوگان خدمات شهری در راستای خدمت به شهروندان است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، طالب صادقیان در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در ایلام اظهار داشت: شهرداری ایلام برای خدمت به شهروندان با تمام توان تلاش می‌کند و تجهیز ناوگان خدمات شهری در راستای خدمت به شهروندان است.

شهردار ایلام گفت: رونمایی از ماشین‌آلات جدید ناوگان خدمات شهری ایلام در راستای ارائه خدمات نوین به شهروندان ایلام است و ما در مجموعه شهرداری معتقدیم شهروندان ایلامی بیش از این بر ما حق دارند که شهری سالم، بهداشتی و پاک داشته باشند.

وی به نقش خدمات شهری در حفظ حقوق شهروندی اشاره کرد و گفت: حقوق شهروندی ایجاب می‌کند که شهرداری در تمام امور شهری بر اساس استانداردهای لازم اقدامات مقتضی را به انجام رساند.

صادقیان در ادامه گفت: با صرفه‌جویی و استفاده بهینه از امکانات موجود توانسته‌ایم برای بهبود خدمات شهری اقدام به خرید 10 دستگاه ماشین‌آلات مجهز به تجهیزات حمل و انتقال زباله و همچنین رفت و روب خیابان داشته باشیم که برای نخستین بار در استان این مهم به سرانجام رسیده است.

شهردار ایلام گفت: ارائه خدمات وظیفه شهرداری است اما انتظاری از مردم داریم آن است که خادمان خود را در شهرداری یاری کنند و با پرداخت به موقع عوارض شهرداری را در ادامه مسیر و ارائه خدمات حامی باشند.

وی شعار"شهر ما خانه ما" را یادآور شد و بیان کرد: شهر متعلق به همه شهروندان است و از مردم می‌خواهم خودشان در ساختن شهر و مرتب بودن و تنظیف آن پیش قدم باشند.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست گفت: موضوع طرح ترافیک و زوج و فرد مواردی است که بر اساس قانون باید شورای عالی ترافیک تهران تصمیم‌گیری کند.
فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

فرانسه و آمریکا طلایه داران واگذاری آموزش به بخش غیر دولتی

رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهشهای سازمان آموزش و پرورش فنی و حرفه ای کشور گفت: واگذاری آموزش به بخش دولتی درحالی که در کشورهای توسعه یافته تا 96 درصد دنبال شده است و کشورهایی نظیر آمریکا و فرانسه کمتر از 5 درصد تولی گری آموزش را به بخش دولتی سپرده اند، نظام آموزشی ایران با بهره وری حداقلی در اختیار دولتی هاست.