کد خبر: ۷۷۰۰۵
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
شهردار ایلام گفت: شهرداری ایلام برای خدمت به شهروندان با تمام توان تلاش می‌کند و تجهیز ناوگان خدمات شهری در راستای خدمت به شهروندان است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، طالب صادقیان در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در ایلام اظهار داشت: شهرداری ایلام برای خدمت به شهروندان با تمام توان تلاش می‌کند و تجهیز ناوگان خدمات شهری در راستای خدمت به شهروندان است.

شهردار ایلام گفت: رونمایی از ماشین‌آلات جدید ناوگان خدمات شهری ایلام در راستای ارائه خدمات نوین به شهروندان ایلام است و ما در مجموعه شهرداری معتقدیم شهروندان ایلامی بیش از این بر ما حق دارند که شهری سالم، بهداشتی و پاک داشته باشند.

وی به نقش خدمات شهری در حفظ حقوق شهروندی اشاره کرد و گفت: حقوق شهروندی ایجاب می‌کند که شهرداری در تمام امور شهری بر اساس استانداردهای لازم اقدامات مقتضی را به انجام رساند.

صادقیان در ادامه گفت: با صرفه‌جویی و استفاده بهینه از امکانات موجود توانسته‌ایم برای بهبود خدمات شهری اقدام به خرید 10 دستگاه ماشین‌آلات مجهز به تجهیزات حمل و انتقال زباله و همچنین رفت و روب خیابان داشته باشیم که برای نخستین بار در استان این مهم به سرانجام رسیده است.

شهردار ایلام گفت: ارائه خدمات وظیفه شهرداری است اما انتظاری از مردم داریم آن است که خادمان خود را در شهرداری یاری کنند و با پرداخت به موقع عوارض شهرداری را در ادامه مسیر و ارائه خدمات حامی باشند.

وی شعار"شهر ما خانه ما" را یادآور شد و بیان کرد: شهر متعلق به همه شهروندان است و از مردم می‌خواهم خودشان در ساختن شهر و مرتب بودن و تنظیف آن پیش قدم باشند.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.