کد خبر: ۷۷۰۰۵
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
شهردار ایلام گفت: شهرداری ایلام برای خدمت به شهروندان با تمام توان تلاش می‌کند و تجهیز ناوگان خدمات شهری در راستای خدمت به شهروندان است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، طالب صادقیان در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در ایلام اظهار داشت: شهرداری ایلام برای خدمت به شهروندان با تمام توان تلاش می‌کند و تجهیز ناوگان خدمات شهری در راستای خدمت به شهروندان است.

شهردار ایلام گفت: رونمایی از ماشین‌آلات جدید ناوگان خدمات شهری ایلام در راستای ارائه خدمات نوین به شهروندان ایلام است و ما در مجموعه شهرداری معتقدیم شهروندان ایلامی بیش از این بر ما حق دارند که شهری سالم، بهداشتی و پاک داشته باشند.

وی به نقش خدمات شهری در حفظ حقوق شهروندی اشاره کرد و گفت: حقوق شهروندی ایجاب می‌کند که شهرداری در تمام امور شهری بر اساس استانداردهای لازم اقدامات مقتضی را به انجام رساند.

صادقیان در ادامه گفت: با صرفه‌جویی و استفاده بهینه از امکانات موجود توانسته‌ایم برای بهبود خدمات شهری اقدام به خرید 10 دستگاه ماشین‌آلات مجهز به تجهیزات حمل و انتقال زباله و همچنین رفت و روب خیابان داشته باشیم که برای نخستین بار در استان این مهم به سرانجام رسیده است.

شهردار ایلام گفت: ارائه خدمات وظیفه شهرداری است اما انتظاری از مردم داریم آن است که خادمان خود را در شهرداری یاری کنند و با پرداخت به موقع عوارض شهرداری را در ادامه مسیر و ارائه خدمات حامی باشند.

وی شعار"شهر ما خانه ما" را یادآور شد و بیان کرد: شهر متعلق به همه شهروندان است و از مردم می‌خواهم خودشان در ساختن شهر و مرتب بودن و تنظیف آن پیش قدم باشند.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.